terug naar vorige pagina

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 jan 6808 AHC Velp MB2

0

17:50 18:20 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
4 jan 6882 MHC Epe MB2

0

15:20 15:50 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
18 jan 7911 Apeldoorn MB3

15

16:15 17:00 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
 
18 jan 7983 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB4

15

14:35 15:20 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
 
26 jan 8732 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB4

0

09:35 10:05 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
26 jan 8658 Apeldoorn MB3

0

12:05 12:35 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
2 feb 7548 AHC Velp MB2

30

16:00 17:00 uit Matenpark
  Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
 
2 feb 7765 MHC Epe MB2

30

13:30 14:30 uit Matenpark
  Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
 
8 feb 7178 Apeldoorn MB3

0

12:50 13:20 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
8 feb 7465 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB4

0

11:10 11:40 uit Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
15 feb 8288 AHC Velp MB2

45

09:05 10:20 thuis PWA-HAL EPE
  PWA-HAL EPE
Sportlaan 1
8162BE EPE
hal: veld 1
 
15 feb 8505 MHC Epe MB2

45

10:45 12:00 uit PWA-HAL EPE
  PWA-HAL EPE
Sportlaan 1
8162BE EPE
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Epe MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven MB2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Westerduiven MB2Epe MB2Arnhem MB2Upward MB4Apeldoorn MB3
Westerduiven MB2  
Epe MB2  
Arnhem MB2  
Upward MB4  
Apeldoorn MB3  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Apeldoorn MB3 Upward MB4 15:00 Westerduiven zaalhockeyhal
  Arnhem MB2 Apeldoorn MB3 16:40 Westerduiven zaalhockeyhal
  Upward MB4 Epe MB2 17:30 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven MB2 Epe MB2 15:50 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven MB2 Arnhem MB2 18:20 Westerduiven zaalhockeyhal
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Apeldoorn MB3 Westerduiven MB2 17:00 Valkenhuizen Arnhem
  Epe MB2 Apeldoorn MB3 14:30 Valkenhuizen Arnhem
  Epe MB2 Arnhem MB2 16:10 Valkenhuizen Arnhem
  Upward MB4 Arnhem MB2 17:50 Valkenhuizen Arnhem
  Upward MB4 Westerduiven MB2 15:20 Valkenhuizen Arnhem
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Apeldoorn MB3 Epe MB2 10:55 Westerduiven zaalhockeyhal
  Arnhem MB2 Epe MB2 13:25 Westerduiven zaalhockeyhal
  Upward MB4 Arnhem MB2 11:45 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven MB2 Apeldoorn MB3 12:35 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven MB2 Upward MB4 10:05 Westerduiven zaalhockeyhal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Apeldoorn MB3 Upward MB4 17:50 Matenpark
  Apeldoorn MB3 Arnhem MB2 15:20 Matenpark
  Arnhem MB2 Westerduiven MB2 17:00 Matenpark
  Epe MB2 Westerduiven MB2 14:30 Matenpark
  Epe MB2 Upward MB4 16:10 Matenpark
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Apeldoorn MB3 Epe MB2 10:50 Westerduiven zaalhockeyhal
  Arnhem MB2 Epe MB2 12:30 Westerduiven zaalhockeyhal
  Arnhem MB2 Upward MB4 10:00 Westerduiven zaalhockeyhal
  Upward MB4 Westerduiven MB2 11:40 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven MB2 Apeldoorn MB3 13:20 Westerduiven zaalhockeyhal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Arnhem MB2 Apeldoorn MB3 12:50 PWA-HAL EPE
  Epe MB2 Upward MB4 9:30 PWA-HAL EPE
  Epe MB2 Westerduiven MB2 12:00 PWA-HAL EPE
  Upward MB4 Apeldoorn MB3 11:10 PWA-HAL EPE
  Westerduiven MB2 Arnhem MB2 10:20 PWA-HAL EPE