terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 22 sep - zon 23 sep - zat 29 sep - zon 30 sep - zat 6 okt - zon 7 okt - zon 14 okt - zat 27 okt - zon 28 okt - zat 3 nov -

laat schema zien voor
29 september | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JB2   thuis  Apeldoorn JB3   14:30  15:00  Veld 2 (Zand)   2053    
Fluiten: Pim Boerboom en Albertino ( Appie ) van den Boom
JC1   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JC2   08:15  09:00  Veld 2 (Zand)   2218    
Fluiten: Max Louwaard en Michiel Koolma
JD1   thuis  HCM Arnhem JD2   09:45  10:30  Veld 2 (Zand)   2624    
Fluiten: Michiel Koolma en Max Louwaard
MA1   thuis  NMHC Nijmegen MA2   11:15  12:00  Rabobank veld (SW)   2887    
Fluiten: Bas Beumer en Stefan Putman
MA3   thuis  AHC Velp MA3   12:45  13:30  Rabobank veld (SW)   2882    
Fluiten: Bas Beumer en Stefan Putman
MB2   thuis  Apeldoorn MB2   14:15  15:00  Rabobank veld (SW)   3347    
Fluiten: Rik Bolder en Bob Smit
MB3   thuis  M.H.C. Oosterbeek MB5   12:45  13:30  Veld 2 (Zand)   3398    
Fluiten: Lisanne Bartels en Anke Beuting
MC3   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC6   10:00  10:30  Rabobank veld (SW)   3895    
Fluiten: Mika Verbeek en Alec Wissink
MC4   thuis  MHC Wijchen MC5   11:30  12:00  Veld 2 (Zand)   3524    
Fluiten: Lisanne Bartels en Anke Beuting
MD1   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD4   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   5045    
Fluiten: Mika Verbeek en Alec Wissink
JA1   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA1 30  15:45  17:15    route   1895    
JB1   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JB2 30  13:30  14:45    route   2042    
MA2   uit  MHC Bemmel 800 MA2 30  11:00  12:15    route   2896    
MB1   uit  DHV MB2 45  14:30  16:00    route   3385    
MB4   uit  Union MB6 45  12:45  14:15    route   3344    
MC1   uit  Lochemse Hockey Club MC1 60  09:15  11:00    route   3939    
MC2   uit  M.H.C. Oosterbeek MC5 30  14:00  15:00    route   3890    
MD2   uit  THCC De Kromhouters MD3 45  11:15  12:45    route   5009    
MD3   uit  MHCBeuningen MD4 45  10:30  11:45    route   4644    


29 september | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
J8E1   thuis  Zutphen J8E2   11:00  11:30  Veld 3 (SW)   134    
Fluiten: Amber Braam en Manouk te Dorsthorst
JE1   thuis  Zutphen JE2   09:45  10:15  Veld 3 (SW)   317    
Fluiten: Amber Braam en Manouk te Dorsthorst
M8E1   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar M8E2   08:30  09:00  Veld 3 (SW)   612    
Fluiten: Tamar Sparenberg en Renske Brinkman
M8E2   uit  HCM Arnhem M8E5 30  09:15  10:15    route   829    
M8E3   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E5 30  07:45  08:45    route   732    
   KNHB: Veld 2CD  
ME1   uit  Hockey Vereniging Zevenaar ME5 15  09:15  10:00    route   8995    
   KNHB: Veld 3D  
MF1   uit  Zutphen MF4 45  07:45  09:00    route   1608