terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 16 nov - zon 17 nov - zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt -

laat schema zien voor
16 november | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA1   thuis  MHC Wijchen JA1   14:45  15:30  Rabobank veld (SW)   9766    
Fluiten: Sytse van de Wal en Sven Jansen
JB1   thuis  Apeldoorn JB3   14:45  15:30  Veld 2 (Zand)   10184    
Fluiten: Thijs van Heek en Jurrien Jager
JD1   thuis  Doetinchemse Hockey Club JD1   13:00  13:45  Rabobank veld (SW)   10459    
Fluiten: Sven Jansen en Sytse van de Wal
MA1   thuis  AHC Velp MA2   11:15  12:00  Rabobank veld (SW)   10682    
Fluiten: Emma Sneller en Merlin Overeem
MA3   thuis  WMHC MA4   11:15  12:00  Veld 2 (Zand)   11328    
Fluiten: Bregje Hannink en Britt van der Velde
MC3   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC5   13:15  13:45  Veld 2 (Zand)   12335    
Fluiten: Thijs van Heek en Jurrien Jager
MD2   thuis  MHC Dieren MD1   09:30  10:15  Rabobank veld (SW)   12750    
Fluiten: Merlin Overeem en Emma Sneller
MD4   thuis  MHC Bemmel 800 MD4   09:45  10:15  Veld 2 (Zand)   12865    
Fluiten: Bregje Hannink en Britt van der Velde
MA2   uit  Apeldoorn MA2 45  16:10  17:40    route   10881    
MB1   uit  Meppeler HV MB2 75  13:45  15:45    route   12970    
MB2   uit  Doetinchemse Hockey Club MB2 30  12:45  14:00    route   11692    
MB3   uit  Union MB8 45  08:45  10:15    route   11898    
MC1   uit  AHC Velp MC2 15  13:15  14:15    route   12101    
MC2   uit  NMHC Nijmegen MC7 45  11:40  12:55    route   12342    
Let op: Uittenue mee!   
MD1   uit  WMHC MD4 30  12:45  14:00    route   12480    
MD3   uit  NMHC Nijmegen MD8 45  10:15  11:30    route   12874    
Let op: Uittenue mee!   


16 november | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
J8E1   thuis  Doetinchemse Hockey Club J8E1   08:30  09:00  Veld 2 (Zand)   8360    
Fluiten: Lotte Kruk en Maud Sluijmers
JE1   thuis  HCM Arnhem J6E2   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   8515    
Fluiten: Nina Klaassen en Marleen Nieveen
ME1   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar M6E6   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   9250    
Fluiten: Eline Huizinga en Zoe Lukassen
MF1   thuis  HCM Arnhem MF3   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   9496    
Fluiten: Britt Walravens en Sigrid Woestenburg