terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb - zat 23 feb -

laat schema zien voor
20 januari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JC1-Z   thuis  Apeldoorn JC3   10:10  11:40  O.C. Huismanhal   3865    
O.C. Huismanhal
Dennenstraat 25
6543JP NIJMEGEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Nijmegen MB6 - Oosterbeek MB5     11:25  Westerduiven zaalhockeyhal   920    
Fluiten: Merlin Overeem en Emma Sneller
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Union MB6 - Beuningen MB3     12:15  Westerduiven zaalhockeyhal   1343    
Fluiten: Merlin Overeem en Emma Sneller
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Bemmel MB7 - Beuningen MB3     10:35  Westerduiven zaalhockeyhal   1193    
Fluiten: Nora van den Berg en Merel Coret
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Bemmel MB7 - Oosterbeek MB5     13:05  Westerduiven zaalhockeyhal   1052    
Fluiten: Marit Mulder en Sophie Haring
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Overbetuwe MA2 - Beuningen MA2     13:05  Westerduiven zaalhockeyhal   2808    
Fluiten: Janna Sneller en Britt van der Velde
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Union MA4 - Kromhouters MA12C     12:15  Westerduiven zaalhockeyhal   2389    
Fluiten: Thomas Kempen en Bob Smit
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Bemmel MA4 - Overbetuwe MA2     11:25  Westerduiven zaalhockeyhal   2524    
Fluiten: Thomas Kempen en Bob Smit
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Kromhouters MA12C - Beuningen MA2     10:35  Westerduiven zaalhockeyhal   2949    
Fluiten: Tim Harte en Patrick Koch
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MA3-Z   thuis  MHC Bemmel 800 MA4   09:15  09:45  Westerduiven zaalhockeyhal   2667    
Fluiten: Patrick Koch en Tim Harte
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MB3-Z   thuis  NMHC Nijmegen MB6   09:15  09:45  Westerduiven zaalhockeyhal   639    
Fluiten: Merel Coret en Nora van den Berg
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MB3-Z   thuis  Union MB6   13:25  13:55  Westerduiven zaalhockeyhal   780    
Fluiten: Marit Mulder en Sophie Haring
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MC3-Z   thuis  MHC Bemmel 800 MC3   16:30  17:30  De Bongerd   5944    
De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
JC1-Z   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JC2   11:50  13:20  O.C. Huismanhal   3726    
O.C. Huismanhal
Dennenstraat 25
6543JP NIJMEGEN
hal: veld 1
MA3-Z   uit  Union MA4   13:25  13:55  Westerduiven zaalhockeyhal   2248    
Fluiten: Britt van der Velde en Janna Sneller
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MB1-Z   uit  AHC Velp MB1   15:25  16:40  O.C. Huismanhal   4178    
O.C. Huismanhal
Dennenstraat 25
6543JP NIJMEGEN
hal: veld 1
MB1-Z   uit  HCQZ MB1   17:05  18:20  O.C. Huismanhal   4599    
O.C. Huismanhal
Dennenstraat 25
6543JP NIJMEGEN
hal: veld 1
MC1-Z   uit  MHC EDE MC2   14:35  15:50  De Veldschuur   5421    
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
MC1-Z   uit  Union MC12C   12:55  14:10  De Veldschuur   5330    
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
MC3-Z   uit  MHC Bemmel 800 MC2   14:50  15:50  De Bongerd   5880    
De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1


20 januari | Senioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
DJ1-Z   thuis  Apeldoorn DJ1   14:00  15:30  Sporthal IISPA Almelo   6269    
Sporthal IISPA Almelo
Stadionlaan 60
7606JZ ALMELO
hal: breedtesporthal
H2-Z   uit  DHC Drienerlo H2   15:40  16:40  De Schaapskooi   2112    
De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
H2-Z   uit  MHC Bemmel 800 H4   14:00  15:00  De Schaapskooi   1830    
De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
DJ1-Z   uit  MHC Almelo DJ1   12:20  13:50  Sporthal IISPA Almelo   6143    
Sporthal IISPA Almelo
Stadionlaan 60
7606JZ ALMELO
hal: breedtesporthal