Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 JD1 Arjen Fluijt KSW1 - AB
17:00 - 18:30 MC4 Max Louwaard KSW3
17:00 - 18:30 MD2 Kitana May
Sophie Haring
KG2 - CD
17:00 - 18:30 MD3 Juliet Heijting
Lotte van 't Hull
KG2 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Tessa Schijvens
Isa Bouwman
KSW1 - CD
17:15 - 18:30 MD1 Arjen Fluijt KSW1 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Sytse van de Wal KG2 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Arjen Fluijt KSW1 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Max Louwaard KSW3
18:30 - 20:00 MC3 Charlotte Coret KSW1 - CD
20:00 - 21:30 JA1 Thomas Tombergen KSW1 - AB
20:00 - 21:30 MA3 Joppe de Groot KSW1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JC1 Sebastian van Weelde KSW1 - AB
17:00 - 18:30 MC1 Martin Veldman KSW1 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Martin Veldman KSW1 - CD
18:30 - 20:00 JC2 Thomas Tombergen KSW1 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Sebastian van Weelde KG2 - CD
18:30 - 20:00 MB3 Kevin Heerink KSW3
18:30 - 20:00 MB4 Sven Jansen KG2 - AB
20:00 - 21:30 DJ1 Gerard Regtering KSW1 - AB
20:00 - 22:00 H1 Martin Veldman KSW1 - CD
20:00 - 21:30 H2 Vincent Meinen KSW3
20:00 - 21:30 H3 KSW3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 JE1 KSW3 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
15:00 - 16:00 JF Training KSW1 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
15:00 - 16:00 JF1 KSW1 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
15:00 - 16:00 MF Training KSW1 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
15:00 - 16:00 MF1 KSW1 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
15:00 - 16:00 MF2 KSW1 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
16:00 - 17:15 JD1 Arjen Fluijt KSW3
16:15 - 17:15 M8E1 Linda Jonker KSW1 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
16:15 - 17:15 M8E2 Daniƫlle van Dijk KSW1 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
16:15 - 17:15 M8E3 Nienke Lentjes KSW1 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
16:15 - 17:15 ME1 Marleen Nieveen KG2 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
16:15 - 17:15 ME2 Marleen Burghout KG2 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
16:15 - 17:15 ME3 Renske Brinkman KG2 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
16:15 - 17:15 ME4 Koen Burghout KG2 o.l.v. Martin Veldman, Liselore Elijzen & Cios Stagaires
17:15 - 18:30 MD1 Arjen Fluijt KSW3
17:30 - 18:30 Gaaf-Hockey Laura Spaan KSW1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Kevin Heerink KSW1 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Sebastian van Weelde KSW1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Arjen Fluijt KSW3
18:30 - 20:00 MC2 Christopher May KG2 - CD
18:30 - 20:00 MC3 Max Louwaard KG2 - AB
20:00 - 22:00 D1 Kevin Heerink KSW1 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Sebastian van Weelde KSW1 - CD
20:15 - 21:30 D-Vet B Fokke Hoekema KSW3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MC4 Christopher May KG2 - CD
17:00 - 18:30 MD2 Kitana May
Sophie Haring
KSW1 - AB
17:00 - 18:30 MD3 Marit Mulder KSW1 - CD
17:00 - 18:30 MD4 Isa Bouwman KG2 - AB
18:15 - 19:15 Keepers Ernst Bannink
Lloyd Bannink
Christopher May
Fokke Hoekema
Chiara van Eek
KSW3
18:30 - 20:00 MB3 Marit Mulder KSW1 - AB
18:30 - 20:00 MB4 Christopher May KSW1 - CD
19:15 - 20:15 Keepers Chiara van Eek
Fokke Hoekema
Christopher May
Lloyd Bannink
Ernst Bannink
KSW3
20:15 - 21:30 D-Vet A Fokke Hoekema KSW3
20:30 - 22:00 H-Vet A KSW1 - AB Zelf trainen
20:30 - 22:00 H-Vet B Bas de Bruin KSW1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 JE1 Bram Janssen KSW1 o.l.v. Liselore Elijzen
16:15 - 17:15 ME1 Flip Janssen
Maurits van den Berg
KSW1 o.l.v. Liselore Elijzen
16:15 - 17:15 ME2 Sem van der Voet
Wouter Huijben
KSW1 o.l.v. Liselore Elijzen
16:15 - 17:15 ME3 Koen Burghout
Martijn van Alst
KSW1 o.l.v. Liselore Elijzen
16:15 - 17:15 ME4 Laura van Bergen
Floris de Groot
KSW1 o.l.v. Liselore Elijzen
17:00 - 18:30 JC1 Martin Veldman KSW3
17:00 - 18:30 JC2 Thomas Tombergen KG2 - CD
17:00 - 18:30 MC1 Sebastian van Weelde KG2 - AB
17:30 - 18:30 Keepers Christopher May
Tobias Zijlstra
KSW1 o.l.v. Liselore Elijzen
17:30 - 18:30 M8E1 Cas Bartels
Bianca Neerincx
KSW1 o.l.v. Liselore Elijzen
17:30 - 18:30 M8E2 Merel Coret
Alec Wissink
KSW1 o.l.v. Liselore Elijzen
17:30 - 18:30 M8E3 Mika Verbeek
Stijn Bouhuijs
KSW1 o.l.v. Liselore Elijzen
18:30 - 20:00 JB1 Thomas Tombergen KSW3
18:30 - 20:00 MA1 Kevin Heerink KSW1 - AB
18:30 - 20:00 MA3 Sebastian van Weelde KG2 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Martin Veldman KSW1 - CD
20:00 - 22:00 D1 Hester Peters KSW1 - AB
20:00 - 21:30 DJ1 Robert Turner KG2 - CD
20:00 - 22:00 H1 Martin Veldman KSW1 - CD
20:00 - 21:30 H3 Stefan Beeksma
Tom Heutz
KG2 - AB
20:30 - 22:00 H2 Vincent Meinen KSW3
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:15 - 11:45 Basiscursus Bas Beumer KSW3