ALGEMEEN  
Accommodatiecommissie  Email sturen naar Accommodatiecommissie  
Frans Wetzels  Foto aanwezig Accommodatiecoördinator   
Bert Holkamp  Foto aanwezig Commissielid   
Richard Spaan  Commissielid   
Casper Donker  Foto aanwezig Commissielid   
Sponsorcommissie  Email sturen naar Sponsorcommissie  
Patty Donker - van de Wetering  Foto aanwezig Commissielid   
Tycho van Paasschen  Commissielid   
Richard Spaan  Commissielid   
Peter Hendriks  Commissielid   
Sportiviteit en Respect  Email sturen naar Sportiviteit en Respect  
Alexander van Eek  Commissielid   
Vivian Putman  Foto aanwezig Commissielid   
Caroline Spaan  Commissielid   
Marly Wetzels  Foto aanwezig Commissielid   
Marcelle Beerepoot  Commissielid   
Coen Rikken  Foto aanwezig Commissielid   
Sheila Belliot  Commissielid   
Vertrouwenspersoon   
Guido Rommens  Commissielid   

BAR & EVENEMENTEN  
Barcommissie  Email sturen naar Barcommissie  
Steven van der Putten  Commissielid   
Monique Melchior  Commissielid   
Marieke de Groot  Commissievoorzitter   
Evenementencommissie   
Marieke de Groot  Commissievoorzitter   
Steven van der Putten  Commissielid   
Jeugdcommissie  Email sturen naar Jeugdcommissie  
Marit Bosveld  Commissielid   
Thomas Averdonk  Commissielid   

FINANCIËN Email sturen naar FINANCIËN  
Hans Coret  Bestuurslid Financiën   
Kascommissie   
Petra Schijvens  Commissielid   
Hylke van de Wal  Foto aanwezig Commissielid   
Stefan Putman  Foto aanwezig Commissielid   
Ledenadministratie  Email sturen naar Ledenadministratie  
Evy Jurriens  Commissielid   
Materialencommissie  Email sturen naar Materialencommissie  
Ernst Bannink  Foto aanwezig Commissielid   

SECRETARIAAT Email sturen naar SECRETARIAAT  
LISA/Website  Email sturen naar LISA/Website  
Frank Welten  Commissielid   
Redactiecommissie  Email sturen naar Redactiecommissie  
Adrijana van Eek  Commissielid   

TECHNIEK  
Scheidsrechterscommissie  Email sturen naar Scheidsrechterscommissie  
Arjen Bergevoet  Scheidsrechterscommissaris   
Kevin Heerink  Scheidsrechterscommissaris   
Derk van Heek  Foto aanwezig Scheidsrechterscommissaris   
Technische Commissie   
Jeroen Schijvens  TC coördinator senioren   
Liesbeth Wigman - Zieleman  Technische Commissie meisjes jeugd A/B   
Ina van Riel  Technische Commissie meisjes jeugd C/D   
Esther Haring  Technische Commissie meisjes jeugd C/D   
Wendy Vink  TC coördinator jongste jeugd meisjes   
Sophie Godschalk  TC coördinator jongste jeugd meisjes   
Natalie Willemsen  Technische Commissie jongens jeugd   
Marieke Markese  Technische Commissie jongens jeugd   
Natalie Willemsen  TC coördinator jongste jeugd jongens   
Marieke Markese  TC coördinator jongste jeugd jongens   
Ernst Bannink  Foto aanwezig TC coördinator keepers   
Wedstrijdsecretariaat  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat  
John Tombergen  Wedstrijdsecretaris   
Zaalhockeycommissie  Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
Monique Melchior  Zaalhockeycommissaris   

WERVING LEDEN en VRIJWILLIGERS  
Ledenwerving   
Esther Zijlstra  Commissielid   
Public Relations Communicatie   
Adrijana van Eek  Commissielid   
Vrijwilligers   
Wil Botermans  Commissielid