Standen van alle teams
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Druten JA1 2 4 1 1 0 9 3 0
2 Westerduiven JA1 2 4 1 1 0 8 5 0
3 Overbetuwe JA1 2 3 1 0 1 13 7 0
4 Bemmel JA1 2 3 1 0 1 6 11 0
5 Arnhem JA1 2 1 0 1 1 3 6 0
6 Nijmegen JA2 2 1 0 1 1 2 9 0
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen JB3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Westerduiven JB1 1 3 1 0 0 6 1 0
3 HCM JB2 2 3 1 0 1 5 2 0
4 Kromhouters JB2 2 3 1 0 1 2 7 0
5 Oosterbeek JB2 1 0 0 0 1 0 5 0
6 Union JB3 2 0 0 0 2 2 8 0
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JC3 2 6 2 0 0 26 0 0
2 Wageningen JC1 2 4 1 1 0 6 2 0
3 Westerduiven JC1 2 4 1 1 0 3 2 0
4 Arnhem JC2 2 3 1 0 1 18 2 0
5 Nijmegen JC5 2 0 0 0 2 1 13 0
6 Overbetuwe JC2 2 0 0 0 2 0 35 0
  2e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 QZ JD1 2 6 2 0 0 22 0 0
2 Zevenaar JD1 2 3 1 0 1 5 4 0
3 Upward JD4 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Oosterbeek JD3 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Westerduiven JD1 2 3 1 0 1 3 8 0
6 Arnhem JD3 3 0 0 0 3 1 21 0
  3e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zevenaar MA1 3 9 3 0 0 11 3 0
2 Bemmel MA2 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Druten MA1 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Westerduiven MA1 2 3 1 0 1 6 4 0
5 Nijmegen MA4 3 0 0 0 3 1 9 0
6 Union MA2 2 0 0 0 2 0 9 0
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MA3 2 4 1 1 0 5 3 0
2 Arnhem MA2 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Westerduiven MA2 2 3 1 0 1 9 5 0
4 Zevenaar MA2 1 3 1 0 0 4 1 0
5 Oosterbeek MA3 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Oude IJsselstreek MA1 2 0 0 0 2 2 10 0
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 PW MA3 3 9 3 0 0 9 1 0
2 Zutphen MA5 3 4 1 1 1 5 4 0
3 Westerduiven MA3 3 2 0 2 1 3 6 0
4 Twente MA6 3 1 0 1 2 3 9 0
  6e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MB2 3 9 3 0 0 8 2 0
2 Arnhem MB1 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Nijmegen MB3 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Twello MB1 3 3 1 0 2 5 8 0
5 Oosterbeek MB2 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Westerduiven MB1 3 0 0 0 3 2 7 0
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wijchen MB2 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Overbetuwe MB4 1 3 1 0 0 5 3 0
3 Westerduiven MB2 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Bemmel MB3 2 3 1 0 1 4 7 0
5 Oosterbeek MB3 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Zevenaar MB2 2 0 0 0 2 2 4 0
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MB3 2 6 2 0 0 16 0 0
2 Epse MB1 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Upward MB7 2 3 1 0 1 2 5 0
4 Twello MB3 2 3 1 0 1 6 13 0
5 Westerduiven MB3 2 0 0 0 2 1 6 0
6 Ede MB4 2 0 0 0 2 3 10 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Druten MC2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Union MC2 2 6 2 0 0 5 0 0
3 Overbetuwe MC2 3 6 2 0 1 7 5 0
4 Westerduiven MC1 3 3 1 0 2 10 7 0
5 Doetinchem MC3 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Oude IJsselstreek MC2 2 0 0 0 2 1 14 0
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC4 3 6 2 0 1 15 4 0
2 Wijchen MC2 2 6 2 0 0 7 0 0
3 Wageningen MC4 3 3 1 0 2 11 8 0
4 Wageningen MC3 2 3 1 0 1 2 5 0
5 Westerduiven MC2 2 3 1 0 1 3 10 0
6 Arnhem MC4 2 0 0 0 2 1 12 0
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MC5 3 9 3 0 0 24 4 0
2 Westerduiven MC3 2 6 2 0 0 4 2 0
3 Arnhem MC5 3 3 1 0 2 8 12 0
4 Wijchen MC6 4 0 0 0 4 4 22 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerduiven MD1 3 9 3 0 0 24 0 0
2 Zevenaar MD1 3 9 3 0 0 9 0 0
3 Overbetuwe MD2 3 3 1 0 2 5 11 0
4 Doetinchem MD2 2 3 1 0 1 4 13 0
5 Oosterbeek MD2 2 0 0 0 2 0 5 0
6 Union MD3 3 0 0 0 3 1 14 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MD3 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Wijchen MD3 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Oude IJsselstreek MD1 2 2 0 2 0 1 1 0
4 Westerduiven MD2 1 1 0 1 0 0 0 0
5 Oosterbeek MD4 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Nijmegen MD6 2 0 0 0 2 3 8 0
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union MD4 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Zevenaar MD2 2 6 2 0 0 5 0 0
3 HCM MD5 2 3 1 0 1 11 5 0
4 Beuningen MD4 2 3 1 0 1 7 2 0
5 QZ MD3 2 0 0 0 2 1 9 0
6 Westerduiven MD3 2 0 0 0 2 1 16 0
  3e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MD4 3 9 3 0 0 19 0 0
2 Overbetuwe MD4 3 6 2 0 1 16 2 0
3 Westerduiven MD4 3 6 2 0 1 4 6 0
4 Nijmegen MD9 3 3 1 0 2 3 11 0
5 Upward MD6 3 3 1 0 2 3 13 0
6 Doetinchem MD5 3 0 0 0 3 1 14 0
  4e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente D1 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Westerduiven D1 2 6 2 0 0 7 0 0
3 Dieren D1 2 6 2 0 0 9 3 0
4 PW D1 2 6 2 0 0 4 0 0
5 Zutphen D1 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Steenwijk D1 2 1 0 1 1 1 2 0
7 Eelde D1 2 1 0 1 1 2 5 0
8 Haackey D1 2 1 0 1 1 2 7 0
9 Flevoland D1 1 0 0 0 1 0 1 0
10 Mezen D1 2 0 0 0 2 5 7 0
11 Goor D1 2 0 0 0 2 1 14 0
  3e klasse 
  D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union D11 2 6 2 0 0 19 0 0
2 Union D10 3 6 2 0 1 9 2 0
3 Apeliotes D11 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Westerduiven D2 1 3 1 0 0 6 1 0
5 Druten D3 1 3 1 0 0 3 0 0
6 Apeliotes D13 2 1 0 1 1 1 4 0
7 Nijmegen D14 2 1 0 1 1 3 8 0
8 HCM D5 3 1 0 1 2 1 15 0
9 Wageningen D7 1 0 0 0 1 0 3 0
10 Apeliotes D15 1 0 0 0 1 0 10 0
  Res. 3e klasse 
  DJ1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward DJ2 2 6 2 0 0 5 3 0
2 Apeldoorn DJ3 2 3 1 0 1 11 3 0
3 Druten DJ1 2 3 1 0 1 5 2 0
4 Westerduiven DJ1 2 3 1 0 1 7 5 0
5 Wijchen DJ2 2 3 1 0 1 3 9 0
6 Deventer DJ1 2 0 0 0 2 1 10 0
  2e klasse 
  D-Vet A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente DB 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Zutphen DA 2 4 1 1 0 5 2 0
3 Epse DA 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Upward DD 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Twello DA 2 3 1 0 1 4 5 0
6 Westerduiven DA 2 3 1 0 1 1 4 0
7 Deventer DB 2 1 0 1 1 2 3 0
8 Nunspeet DA 2 0 0 0 2 1 5 0
  Veteranen 2e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen H1 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Baarn H1 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Deventer H1 2 6 2 0 0 5 2 0
4 Eelde H1 2 4 1 1 0 8 3 0
5 Wageningen H1 2 3 1 0 1 5 4 0
6 Almelo H1 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Mezen H1 2 3 1 0 1 5 6 0
8 Westerduiven H1 2 3 1 0 1 2 3 0
9 Gron.Studs H1 2 1 0 1 1 3 5 0
10 Leeuwarden H1 2 0 0 0 2 2 4 0
11 Zevenaar H1 2 0 0 0 2 3 7 0
12 Barneveld H1 2 0 0 0 2 3 10 0
  2e klasse 
  H2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wijchen H4 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Apeliotes H5 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Westerduiven H2 2 4 1 1 0 10 1 0
4 Bemmel H3 2 4 1 1 0 4 0 0
5 Nijmegen H9 2 4 1 1 0 3 2 0
6 Wageningen H5 2 3 1 0 1 6 3 0
7 Doetinchem H2 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Apeliotes H6 2 1 0 1 1 2 3 0
9 Nijmegen H10 2 1 0 1 1 1 2 0
10 QZ H5 2 1 0 1 1 2 6 0
11 Upward H3 2 0 0 0 2 0 6 0
12 Oude IJsselstreek H1 2 0 0 0 2 1 18 0
  Res. 2e klasse 
  HJ1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen HJ1 2 6 2 0 0 25 3 0
2 Zwolle HJ1 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Druten HJ1 2 6 2 0 0 7 3 0
4 Epe HJ1 1 3 1 0 0 16 2 0
5 Almelo HJ1 2 3 1 0 1 9 3 0
6 Westerduiven HJ1 2 3 1 0 1 5 4 0
7 Apeldoorn HJ1 2 3 1 0 1 5 6 0
8 Ommen HJ1 1 0 0 0 1 2 4 0
9 Oosterbeek HJ1 2 0 0 0 2 3 17 0
10 Kampen HJ1 2 0 0 0 2 3 20 0
11 Nunspeet HJ1 2 0 0 0 2 1 20 0
  2e klasse 
  H-Vet B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zevenaar HA 2 6 2 0 0 7 3 0
2 Union HA 2 4 1 1 0 7 5 0
3 Westerduiven HB 1 3 1 0 0 7 2 0
4 Arnhem HC 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Beuningen HB 2 3 1 0 1 4 5 0
6 Ede HB 2 1 0 1 1 3 5 0
7 Ede HC 2 0 0 0 2 3 5 0
8 Wageningen HC 2 0 0 0 2 3 11 0
  Veteranen 2e klasse 
Jongste Jeugd 
  J8E1 
    1e klasse 
  JE1 
    1e klasse 
  M8E1 
    1e klasse 
  ME1 
    1e klasse 
  MF1 
    1e klasse