terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 17 nov - zon 18 nov - zat 24 nov - zon 25 nov - zon 2 dec - zat 8 dec - zon 9 dec - zat 15 dec - zon 16 dec - zat 5 jan -

laat schema zien voor
17 november | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JB1   thuis  MHC EDE JB1   11:00  11:45  Rabobank veld (SW)   11291    
Fluiten: Duncan Denie en Peter de Haan
JD1   thuis  MHCZutphen JD3   11:00  11:45  Veld 2 (Zand)   11761    
Fluiten: Lara Holtrop en Bo Loonstra
MA2   thuis  Hockey Club Twente MA2   14:00  14:45  Veld 2 (Zand)   12270    
Fluiten: Terra Woestenburg en Tess van de Beeten
MB1   thuis  Hockey Club Twente MB2   12:30  13:15  Veld 2 (Zand)   12968    
Fluiten: Terra Woestenburg en Tess van de Beeten
MB3   thuis  WMHC MB6   14:00  14:45  Rabobank veld (SW)   13976    
Fluiten: Erwin Boot en Thijs van Heek
MC1   thuis  Lochemse Hockey Club MC1   12:30  13:15  Rabobank veld (SW)   4442    
Fluiten: Duncan Denie en Peter de Haan
MC2   thuis  M.H.C. Oosterbeek MC5   15:45  16:15  Rabobank veld (SW)   4526    
Fluiten: Erwin Boot en Thijs van Heek
MD2   thuis  HCQZ MD3   09:30  10:15  Veld 2 (Zand)   14535    
Fluiten: Lara Holtrop en Bo Loonstra
MD3   thuis  MHC EDE MD3   09:45  10:15  Rabobank veld (SW)   14665    
Fluiten: Maureen Faber en Anne Hoogveldt
JA1   uit  DHV JA1 45  13:45  15:30    route   10859    
JB2   uit  M.H.C. Oosterbeek JB2 30  16:00  17:00    route   14904    
JC1   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JC2 30  14:45  16:00    route   2384    
MA1   uit  NMHC Nijmegen MA2 45  14:30  16:00    route   11969    
MA3   uit  WMHC MA4 30  12:00  13:15    route   12699    
MB2   uit  NMHC Nijmegen MB3 45  14:00  15:30    route   13031    
MB4   uit  MHC Bemmel 800 MB7 30  12:00  13:15    route   14206    
MC3   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC6 30  09:30  10:30    route   4494    
MC4   uit  MHC Wijchen MC6 45  11:15  12:30    route   3539    
MD1   uit  HCQZ MD1 45  09:30  10:45    route   14367    


17 november | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
J8E1   thuis  AHC Velp J8E2     09:00  Veld 2 (Zand)   14895    
Fluiten: Maud Sluijmers en Vera Koch
M8E1   thuis  MHC Wijchen M8E3   08:30  09:00  Veld 2 (Zand)   9865    
Fluiten: Flip Janssen en Wouter Huijben
ME1   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar ME6   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   10345    
Fluiten: Maureen Faber en Anne Hoogveldt
JE1   uit  MHCZutphen JE2 45  07:45  09:00    route   9355    
M8E2   uit  AHC Velp M8E4 15  09:15  10:00    route   9889    
M8E3   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E5 30  08:30  09:30    route   9817    
MF1   uit  MHCZutphen MF3 45  09:00  10:15    route   10629