terug naar vorige pagina

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 1869 M.H.C. Oosterbeek MB4

0

15:40 16:10 thuis Wageningen zaalhockyhal
  Wageningen zaalhockyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
 
15 dec 1972 WMHC MB34C

0

14:00 14:30 uit Wageningen zaalhockyhal
  Wageningen zaalhockyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
 
19 jan 3840 AHC Velp MB3

15

16:15 17:00 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
 
19 jan 4051 M.H.C. Oosterbeek MB4

15

17:55 18:40 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
 
1 feb 3288 MHC EDE MB4

30

13:30 14:30 uit Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
1 feb 3729 Hockey Vereniging Zevenaar MB2

30

15:10 16:10 uit Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
16 feb 1324 MHC EDE MB4

0

13:10 13:40 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
16 feb 1215 WMHC MB34C

0

09:00 09:30 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen MB34C 4 12 4 0 0 36 1 0
2 Oosterbeek MB4 4 9 3 0 1 23 8 0
3 Arnhem MB3 4 7 2 1 1 16 11 0
4 Zevenaar MB2 4 6 2 0 2 10 14 0
5 Ede MB4 4 1 0 1 3 3 33 0
6 Westerduiven MB3 4 0 0 0 4 3 24 0

Uitslagenmatrix
  Zevenaar MB2Arnhem MB3Oosterbeek MB4Westerduiven MB3Ede MB4Wageningen MB34C
Zevenaar MB2   2-3
Arnhem MB3   0-5
Oosterbeek MB4  
Westerduiven MB3 1-2 2-7  
Ede MB4 0-15  
Wageningen MB34C 10-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Westerduiven MB3 Arnhem MB3 2-7 Definitief
.. Ede MB4 Oosterbeek MB4 0-15 Definitief
.. Wageningen MB34C Ede MB4 10-0 Definitief
.. Arnhem MB3 Wageningen MB34C 0-5 Definitief
.. Westerduiven MB3 Zevenaar MB2 1-2 Definitief
.. Zevenaar MB2 Oosterbeek MB4 2-3 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Wageningen MB34C Zevenaar MB2 10-1 Definitief
.. Wageningen MB34C Westerduiven MB3 11-0 Definitief
.. Arnhem MB3 Ede MB4 3-3 Definitief
.. Oosterbeek MB4 Arnhem MB3 1-6 Definitief
.. Westerduiven MB3 Oosterbeek MB4 0-4 Definitief
.. Zevenaar MB2 Ede MB4 5-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Arnhem MB3 Westerduiven MB3 17:00 Valkenhuizen Arnhem
  Ede MB4 Wageningen MB34C 16:10 Valkenhuizen Arnhem
  Oosterbeek MB4 Westerduiven MB3 18:40 Valkenhuizen Arnhem
  Oosterbeek MB4 Ede MB4 14:30 Valkenhuizen Arnhem
  Zevenaar MB2 Wageningen MB34C 17:50 Valkenhuizen Arnhem
  Zevenaar MB2 Arnhem MB3 15:20 Valkenhuizen Arnhem
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Ede MB4 Arnhem MB3 18:40 Ut Sporthuus
  Ede MB4 Westerduiven MB3 14:30 Ut Sporthuus
  Oosterbeek MB4 Zevenaar MB2 17:50 Ut Sporthuus
  Oosterbeek MB4 Wageningen MB34C 15:20 Ut Sporthuus
  Wageningen MB34C Arnhem MB3 17:00 Ut Sporthuus
  Zevenaar MB2 Westerduiven MB3 16:10 Ut Sporthuus
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Arnhem MB3 Zevenaar MB2 10:20 Westerduiven zaalhockeyhal
  Arnhem MB3 Oosterbeek MB4 12:50 Westerduiven zaalhockeyhal
  Ede MB4 Zevenaar MB2 12:00 Westerduiven zaalhockeyhal
  Wageningen MB34C Oosterbeek MB4 11:10 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven MB3 Ede MB4 13:40 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven MB3 Wageningen MB34C 9:30 Westerduiven zaalhockeyhal