terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 jan 7504 Apeldoorn MA1

15

09:35 10:20 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5
 
5 jan 7723 MHCBeuningen MA12C

15

12:05 12:50 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5
 
12 jan 8246 Apeldoorn MA1

45

16:15 17:30 thuis Tinnegieter
  Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
 
12 jan 8463 MHCBeuningen MA12C

45

14:35 15:50 uit Tinnegieter
  Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
 
26 jan 6840 MHCBeuningen MA12C

0

12:00 12:30 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
26 jan 6766 Apeldoorn MA1

0

09:30 10:00 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
2 feb 7877 M.H.C. Oosterbeek MA2

30

16:00 17:00 uit Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
2 feb 7953 Doetinchemse Hockey Club MA1

30

14:20 15:20 uit Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
15 feb 7136 M.H.C. Oosterbeek MA2

0

14:00 14:30 thuis Hal MHC Apeldoorn Wegener terrein
  Hal MHC Apeldoorn Wegener terrein
Laan van Westenenk 4
7336AZ APELDOORN
hal: veld 1
 
15 feb 7435 Doetinchemse Hockey Club MA1

0

15:40 16:10 uit Hal MHC Apeldoorn Wegener terrein
  Hal MHC Apeldoorn Wegener terrein
Laan van Westenenk 4
7336AZ APELDOORN
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MA1 2 6 2 0 0 14 3 0
2 Beuningen MA12C 2 6 2 0 0 11 3 0
3 Oosterbeek MA2 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Westerduiven MA2 2 0 0 0 2 3 11 0
5 Apeldoorn MA1 2 0 0 0 2 4 15 0

Uitslagenmatrix
  Doetinchem MA1Westerduiven MA2Oosterbeek MA2Apeldoorn MA1Beuningen MA12C
Doetinchem MA1   7-2
Westerduiven MA2 1-7   2-4
Oosterbeek MA2   1-3
Apeldoorn MA1   2-8
Beuningen MA12C  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Doetinchem MA1 Apeldoorn MA1 7-2 Definitief
.. Oosterbeek MA2 Beuningen MA12C 1-3 Definitief
.. Westerduiven MA2 Oosterbeek MA2 2-4 Definitief
.. Westerduiven MA2 Doetinchem MA1 1-7 Definitief
.. Apeldoorn MA1 Beuningen MA12C 2-8 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Apeldoorn MA1 Westerduiven MA2 10:20 Valkenhuizen Arnhem
  Beuningen MA12C Doetinchem MA1 11:10 Valkenhuizen Arnhem
  Beuningen MA12C Westerduiven MA2 12:50 Valkenhuizen Arnhem
  Oosterbeek MA2 Apeldoorn MA1 12:00 Valkenhuizen Arnhem
  Oosterbeek MA2 Doetinchem MA1 9:30 Valkenhuizen Arnhem
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Apeldoorn MA1 Oosterbeek MA2 15:00 Tinnegieter
  Beuningen MA12C Doetinchem MA1 18:20 Tinnegieter
  Beuningen MA12C Westerduiven MA2 15:50 Tinnegieter
  Doetinchem MA1 Oosterbeek MA2 16:40 Tinnegieter
  Westerduiven MA2 Apeldoorn MA1 17:30 Tinnegieter
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Apeldoorn MA1 Oosterbeek MA2 11:40 Westerduiven zaalhockeyhal
  Doetinchem MA1 Beuningen MA12C 10:50 Westerduiven zaalhockeyhal
  Oosterbeek MA2 Doetinchem MA1 13:20 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven MA2 Apeldoorn MA1 10:00 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven MA2 Beuningen MA12C 12:30 Westerduiven zaalhockeyhal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Beuningen MA12C Oosterbeek MA2 14:30 Metzo
  Beuningen MA12C Apeldoorn MA1 16:10 Metzo
  Doetinchem MA1 Westerduiven MA2 15:20 Metzo
  Doetinchem MA1 Apeldoorn MA1 17:50 Metzo
  Oosterbeek MA2 Westerduiven MA2 17:00 Metzo
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Apeldoorn MA1 Doetinchem MA1 17:50 Hal Apeldoornse MHC FSG Campus
  Apeldoorn MA1 Beuningen MA12C 15:20 Hal Apeldoornse MHC FSG Campus
  Doetinchem MA1 Westerduiven MA2 16:10 Hal Apeldoornse MHC FSG Campus
  Oosterbeek MA2 Beuningen MA12C 17:00 Hal Apeldoornse MHC FSG Campus
  Westerduiven MA2 Oosterbeek MA2 14:30 Hal Apeldoornse MHC FSG Campus