terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 jan 1425 MHCZutphen JC3

45

09:25 10:55 thuis De Betuwe
  De Betuwe
Wadenoijenlaan 399
4006AJ TIEL
hal: veld 1
 
5 jan 1206 THCC De Kromhouters JC2

45

07:45 09:15 uit De Betuwe
  De Betuwe
Wadenoijenlaan 399
4006AJ TIEL
hal: veld 1
 
18 jan 3493 MHCZutphen JC3

30

13:15 14:30 uit Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
18 jan 3169 MHC EDE JC3

30

14:55 16:10 thuis Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
25 jan 2733 Doetinchemse Hockey Club JC2

30

14:55 16:10 thuis Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
25 jan 2839 MHC EDE JC3

30

13:15 14:30 uit Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
9 feb 1970 THCC De Kromhouters JC2

0

12:45 13:30 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
9 feb 2079 HC Ares JC2

0

16:55 17:40 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
16 feb 4260 HC Ares JC2

45

11:20 12:50 uit Hanzehal
  Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
 
16 feb 3933 Doetinchemse Hockey Club JC2

45

09:40 11:10 uit Hanzehal
  Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JC3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Doetinchem JC2Ares JC2Westerduiven JC1Kromhouters JC2Ede JC3Zutphen JC3
Doetinchem JC2  
Ares JC2  
Westerduiven JC1  
Kromhouters JC2  
Ede JC3  
Zutphen JC3  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Doetinchem JC2 Ares JC2 11:45 De Betuwe
  Ede JC3 Zutphen JC3 12:35 De Betuwe
  Ede JC3 Ares JC2 10:05 De Betuwe
  Kromhouters JC2 Westerduiven JC1 9:15 De Betuwe
  Kromhouters JC2 Doetinchem JC2 13:25 De Betuwe
  Westerduiven JC1 Zutphen JC3 10:55 De Betuwe
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Ares JC2 Kromhouters JC2 15:20 Metzo
  Doetinchem JC2 Ede JC3 17:50 Metzo
  Doetinchem JC2 Kromhouters JC2 13:40 Metzo
  Westerduiven JC1 Ede JC3 16:10 Metzo
  Zutphen JC3 Ares JC2 17:00 Metzo
  Zutphen JC3 Westerduiven JC1 14:30 Metzo
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Ares JC2 Zutphen JC3 15:20 Ut Sporthuus
  Doetinchem JC2 Zutphen JC3 17:50 Ut Sporthuus
  Ede JC3 Westerduiven JC1 14:30 Ut Sporthuus
  Kromhouters JC2 Ares JC2 17:00 Ut Sporthuus
  Kromhouters JC2 Ede JC3 18:40 Ut Sporthuus
  Westerduiven JC1 Doetinchem JC2 16:10 Ut Sporthuus
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Ares JC2 Doetinchem JC2 16:00 Westerduiven zaalhockeyhal
  Ede JC3 Doetinchem JC2 14:20 Westerduiven zaalhockeyhal
  Kromhouters JC2 Zutphen JC3 15:10 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven JC1 Ares JC2 17:40 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven JC1 Kromhouters JC2 13:30 Westerduiven zaalhockeyhal
  Zutphen JC3 Ede JC3 16:50 Westerduiven zaalhockeyhal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Ares JC2 Westerduiven JC1 12:50 Hanzehal
  Ares JC2 Ede JC3 10:20 Hanzehal
  Doetinchem JC2 Westerduiven JC1 11:10 Hanzehal
  Ede JC3 Kromhouters JC2 12:00 Hanzehal
  Zutphen JC3 Doetinchem JC2 9:30 Hanzehal
  Zutphen JC3 Kromhouters JC2 13:40 Hanzehal