terug naar vorige pagina

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 jan 11156 Hattemse M.H.C. JA1

45

15:45 17:00 uit De Marke
  De Marke
Daendelsweg 2
8051DX HATTEM
hal: veld 1
 
12 jan 11163 HCM Arnhem JA1

45

14:05 15:20 uit De Marke
  De Marke
Daendelsweg 2
8051DX HATTEM
hal: veld 1
 
26 jan 11167 Union JA3

15

15:25 16:10 thuis Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
 
26 jan 11173 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA2

15

17:05 17:50 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
 
1 feb 11175 Hockey Club Druten JA1

45

14:05 15:20 uit Jan Massinkhal
  Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 1
 
1 feb 11151 Union JA3

45

15:45 17:00 uit Jan Massinkhal
  Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 1
 
8 feb 11168 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA2

0

17:00 17:30 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
8 feb 11169 Hockey Club Druten JA1

0

14:30 15:00 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Druten JA1 2 6 2 0 0 13 4 0
2 Westerduiven JA1 2 6 2 0 0 8 3 0
3 HCM JA1 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Union JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hattem JA1 2 0 0 0 2 3 10 0
6 Upward JA2 2 0 0 0 2 3 13 0

Uitslagenmatrix
  Union JA3Hattem JA1HCM JA1Westerduiven JA1Upward JA2Druten JA1
Union JA3  
Hattem JA1  
HCM JA1  
Westerduiven JA1 5-1 3-2  
Upward JA2 1-5  
Druten JA1 5-2 8-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Druten JA1 Upward JA2 8-2 Definitief
.. Druten JA1 Hattem JA1 5-2 Definitief
.. Westerduiven JA1 Hattem JA1 5-1 Definitief
.. Westerduiven JA1 HCM JA1 3-2 Definitief
.. Upward JA2 HCM JA1 1-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  HCM JA1 Hattem JA1 17:50 De Heister
  HCM JA1 Druten JA1 15:20 De Heister
  Hattem JA1 Upward JA2 16:10 De Heister
  Union JA3 Druten JA1 17:00 De Heister
  Upward JA2 Union JA3 14:30 De Heister
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Druten JA1 Union JA3 16:10 De Marke
  Druten JA1 HCM JA1 13:40 De Marke
  HCM JA1 Westerduiven JA1 15:20 De Marke
  Hattem JA1 Union JA3 14:30 De Marke
  Hattem JA1 Westerduiven JA1 17:00 De Marke
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  HCM JA1 Union JA3 14:30 Valkenhuizen Arnhem
  Hattem JA1 HCM JA1 17:00 Valkenhuizen Arnhem
  Upward JA2 Hattem JA1 15:20 Valkenhuizen Arnhem
  Upward JA2 Westerduiven JA1 17:50 Valkenhuizen Arnhem
  Westerduiven JA1 Union JA3 16:10 Valkenhuizen Arnhem
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Druten JA1 Westerduiven JA1 15:20 Jan Massinkhal
  HCM JA1 Upward JA2 16:10 Jan Massinkhal
  Union JA3 Westerduiven JA1 17:00 Jan Massinkhal
  Union JA3 HCM JA1 14:30 Jan Massinkhal
  Upward JA2 Druten JA1 13:40 Jan Massinkhal
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Hattem JA1 Druten JA1 16:40 Westerduiven zaalhockeyhal
  Union JA3 Hattem JA1 14:10 Westerduiven zaalhockeyhal
  Union JA3 Upward JA2 15:50 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven JA1 Upward JA2 17:30 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven JA1 Druten JA1 15:00 Westerduiven zaalhockeyhal