terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 jan 9775 MHC EDE H3

0

17:20 17:50 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
4 jan 9776 DHC Drienerlo H3

0

14:50 15:20 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
12 jan 9765 N.S.H.C. Apeliotes H2

75

08:50 10:35 uit Universiteit Twente
  Universiteit Twente
Drienerlolaan 5
7522NB ENSCHEDE
hal: veld 2
 
12 jan 9778 HCM Arnhem H4

75

11:20 13:05 thuis Universiteit Twente
  Universiteit Twente
Drienerlolaan 5
7522NB ENSCHEDE
hal: veld 2
 
19 jan 9770 DHC Drienerlo H3

30

15:10 16:10 uit Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
19 jan 9789 MHC EDE H3

30

16:50 17:50 uit Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
26 jan 9779 DHC Drienerlo H3

0

13:45 14:15 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
26 jan 9791 MHC EDE H3

0

15:25 15:55 uit Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
2 feb 9777 N.S.H.C. Apeliotes H2

30

16:00 17:00 thuis De Heister
  De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
 
2 feb 9782 HCM Arnhem H4

30

14:20 15:20 uit De Heister
  De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM H4 2 6 2 0 0 16 4 0
2 Apeliotes H2 2 6 2 0 0 11 3 0
3 Ede H3 2 3 1 0 1 21 7 0
4 Westerduiven H2 2 0 0 0 2 4 14 0
5 Drienerlo H3 2 0 0 0 2 0 24 0

Uitslagenmatrix
  Apeliotes H2Drienerlo H3Westerduiven H2HCM H4Ede H3
Apeliotes H2   6-0 5-3
Drienerlo H3  
Westerduiven H2   1-9
HCM H4   7-3
Ede H3 18-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Ede H3 Drienerlo H3 18-0 Definitief
.. HCM H4 Ede H3 7-3 Definitief
.. Apeliotes H2 Westerduiven H2 5-3 Definitief
.. Apeliotes H2 Drienerlo H3 6-0 Definitief
.. Westerduiven H2 HCM H4 1-9 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Apeliotes H2 HCM H4 14:30 Westerduiven zaalhockeyhal
  Ede H3 Apeliotes H2 16:10 Westerduiven zaalhockeyhal
  HCM H4 Drienerlo H3 17:00 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven H2 Drienerlo H3 15:20 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven H2 Ede H3 17:50 Westerduiven zaalhockeyhal
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Apeliotes H2 Westerduiven H2 10:35 Universiteit Twente
  Drienerlo H3 Ede H3 9:45 Universiteit Twente
  Drienerlo H3 Apeliotes H2 12:15 Universiteit Twente
  Ede H3 HCM H4 11:25 Universiteit Twente
  Westerduiven H2 HCM H4 13:05 Universiteit Twente
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Drienerlo H3 HCM H4 14:30 Ut Sporthuus
  Drienerlo H3 Westerduiven H2 16:10 Ut Sporthuus
  Ede H3 Westerduiven H2 17:50 Ut Sporthuus
  Ede H3 Apeliotes H2 15:20 Ut Sporthuus
  HCM H4 Apeliotes H2 17:00 Ut Sporthuus
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Apeliotes H2 HCM H4 15:05 Westerduiven zaalhockeyhal
  Apeliotes H2 Ede H3 17:35 Westerduiven zaalhockeyhal
  Ede H3 Westerduiven H2 15:55 Westerduiven zaalhockeyhal
  HCM H4 Drienerlo H3 16:45 Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven H2 Drienerlo H3 14:15 Westerduiven zaalhockeyhal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Drienerlo H3 Apeliotes H2 14:30 De Heister
  Drienerlo H3 Ede H3 16:10 De Heister
  HCM H4 Westerduiven H2 15:20 De Heister
  HCM H4 Ede H3 17:50 De Heister
  Westerduiven H2 Apeliotes H2 17:00 De Heister