terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 11068 N.S.H.C. Apeliotes H1

0

17:50 18:20 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
15 dec 11067 MHC Wijchen H1

0

13:40 14:10 thuis Westerduiven zaalhockeyhal
  Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
5 jan 11078 MHC Wijchen H1

0

12:30 13:00 uit Wijchen zaalhockeyhal
  Wijchen zaalhockeyhal
Campuslaan 11
6602HX WIJCHEN
hal: veld 1
 
5 jan 11069 MHC Bemmel 800 H1

0

14:10 14:40 thuis Wijchen zaalhockeyhal
  Wijchen zaalhockeyhal
Campuslaan 11
6602HX WIJCHEN
hal: veld 1
 
26 jan 11061 MHC Dieren H1

30

16:00 17:00 uit De Bongerd
  De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
 
26 jan 11075 MHC Bemmel 800 H1

30

17:40 18:40 uit De Bongerd
  De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
 
8 feb 11054 MHCBeuningen H1

45

12:55 14:10 uit Radboud Sportcentrum Nijmegen
  Radboud Sportcentrum Nijmegen
Heyendaalseweg 141
6525AJ NIJMEGEN
hal: veld 2
 
8 feb 11064 N.S.H.C. Apeliotes H1

45

11:15 12:30 uit Radboud Sportcentrum Nijmegen
  Radboud Sportcentrum Nijmegen
Heyendaalseweg 141
6525AJ NIJMEGEN
hal: veld 2
 
16 feb 11070 MHC Dieren H1

30

15:55 16:55 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
16 feb 11071 MHCBeuningen H1

30

14:15 15:15 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeliotes H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beuningen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dieren H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen H1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Beuningen H1Dieren H1Apeliotes H1Westerduiven H1Bemmel H1Wijchen H1
Beuningen H1  
Dieren H1  
Apeliotes H1  
Westerduiven H1  
Bemmel H1  
Wijchen H1  

Uitslagen
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Westerduiven H1 Wijchen H1 6-1 Definitief
.. Apeliotes H1 Beuningen H1 3-4 Definitief
.. Westerduiven H1 Apeliotes H1 0-5 Definitief
.. Dieren H1 Beuningen H1 0-8 Definitief
.. Dieren H1 Bemmel H1 4-12 Definitief
.. Wijchen H1 Bemmel H1 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Bemmel H1 Dieren H1 16:20 Wijchen zaalhockeyhal
  Beuningen H1 Apeliotes H1 15:30 Wijchen zaalhockeyhal
  Dieren H1 Apeliotes H1 13:50 Wijchen zaalhockeyhal
  Westerduiven H1 Bemmel H1 14:40 Wijchen zaalhockeyhal
  Wijchen H1 Westerduiven H1 13:00 Wijchen zaalhockeyhal
  Wijchen H1 Beuningen H1 17:10 Wijchen zaalhockeyhal
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Apeliotes H1 Wijchen H1 16:10 De Bongerd
  Bemmel H1 Apeliotes H1 14:30 De Bongerd
  Bemmel H1 Westerduiven H1 18:40 De Bongerd
  Beuningen H1 Dieren H1 15:20 De Bongerd
  Beuningen H1 Wijchen H1 17:50 De Bongerd
  Dieren H1 Westerduiven H1 17:00 De Bongerd
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Apeliotes H1 Dieren H1 16:40 Radboud Sportcentrum Nijmegen
  Apeliotes H1 Westerduiven H1 12:30 Radboud Sportcentrum Nijmegen
  Bemmel H1 Beuningen H1 15:50 Radboud Sportcentrum Nijmegen
  Bemmel H1 Wijchen H1 13:20 Radboud Sportcentrum Nijmegen
  Beuningen H1 Westerduiven H1 14:10 Radboud Sportcentrum Nijmegen
  Wijchen H1 Dieren H1 15:00 Radboud Sportcentrum Nijmegen
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Apeliotes H1 Bemmel H1 16:05 Theothorne
  Beuningen H1 Bemmel H1 13:35 Theothorne
  Dieren H1 Wijchen H1 12:45 Theothorne
  Westerduiven H1 Dieren H1 16:55 Theothorne
  Westerduiven H1 Beuningen H1 15:15 Theothorne
  Wijchen H1 Apeliotes H1 14:25 Theothorne