terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 22 sep - zon 23 sep - zat 29 sep - zon 30 sep - zat 6 okt - zon 7 okt - zon 14 okt - zat 27 okt - zon 28 okt - zat 3 nov -

laat schema zien voor
22 september | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
MC3   thuis  Doetinchemse Hockey Club MC3   10:00  10:30  Veld 2 (Zand)   3823    
Fluiten: Wessel Averdonk en Rob Beuting
MB4   uit  HCM Arnhem MB4 30  13:45  15:00    route   3309    
MD2   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD5   08:15  09:00  Rabobank veld (SW)   4877    
Fluiten: Isabel Bloem en Naomi de Bruijn
JD1   uit  HCQZ JD1 45  10:00  11:30    route   2565    
MA3   thuis  Hockey Club Druten MA3   12:45  13:30  Rabobank veld (SW)   2840    
Fluiten: Rick Mellema en Maarten Janssen
JB1   uit  Hockey Vereniging Zevenaar JB1 15  12:00  13:00    route   2034    
MD1   uit  Hockey Vereniging Zevenaar MD2 15  08:45  09:30    route   4880    
JC1   uit  M.H.C. Oosterbeek JC2 30  14:30  15:45    route   2186    
JA1   thuis  MHC Almelo JA1   12:30  13:30  Veld 2 (Zand)   1860    
Fluiten: Ruben van den Akker en Floris Barten
MC2   uit  MHC Bemmel 800 MC5 30  13:45  14:45    route   3849    
MB3   uit  MHC EDE MB4 30  14:00  15:15    route   3245    
   KNHB: veegdienst  
MA1   thuis  MHC Wijchen MA1   09:45  10:30  Rabobank veld (SW)   2845    
Fluiten: Coen Rikken en Thomas Vernig
MA2   uit  NMHC Nijmegen MA5 45  14:00  15:30    route   2866    
MB1   thuis  O.H.C. Bully MB2   11:15  12:00  Veld 2 (Zand)   3257    
Fluiten: Ruben van den Akker en Floris Barten
MC1   thuis  WMHC MC2   08:15  09:00  Veld 2 (Zand)   3794    
Fluiten: Wessel Averdonk en Rob Beuting
JB2   uit  Zutphen JB2 45  14:45  16:00    route   2024    
MB2   thuis  Zutphen MB3   11:15  12:00  Rabobank veld (SW)   3285    
Fluiten: Coen Rikken en Thomas Vernig


22 september | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
M8E2   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E6 30  10:00  11:00    route   822    
   KNHB: Veld 1CD  
M8E1   thuis  Doetinchemse Hockey Club M8E3   09:15  09:45  Veld 3 (SW)   611    
Fluiten: Elienke Dekker en Daniƫlle van Dijk
MF1   thuis  Doetinchemse Hockey Club MF3   08:30  09:00  Veld 3 (SW)   1416    
Fluiten: Liza Zieren en Lotte Kruk
JE1   uit  HCM Arnhem JE3 30  08:00  09:00    route   258    
M8E3   thuis  HCOIJ MIX8E2   10:30  11:00  Veld 3 (SW)   682    
Fluiten: Elienke Dekker en Daniƫlle van Dijk
ME1   uit  HCOIJ MIX E2 30  08:00  09:00    route   8992    
J8E1   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar J8E1   11:45  12:15  Veld 3 (SW)   133    
Fluiten: Florine Veenis en Lotte van 't Hull