terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec - zat 30 dec - zat 6 jan -

laat schema zien voor
25 november | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA1   thuis  SMHC Salland JA1   15:30  16:30  Rabobank veld (SW)   11301    
Fluiten: Julian Sneller en Néomi Geurts
JB1   thuis  WMHC JB3   13:30  14:15  Veld 2 (Zand)   11703    
Fluiten: Jeroen Brouwer en Tom Heutz
JC2   thuis  M.H.C. Oosterbeek JC3   09:45  10:30  Rabobank veld (SW)   12277    
Fluiten: Rick Bleumer en Yannick Wassing
JD1   thuis  HCM Arnhem JD2   12:45  13:30  Rabobank veld (SW)   12720    
Fluiten: Romee Gerrits en Merle Getkate
MA1   thuis  Hockey Club Twente MA1   16:30  17:15  Veld 2 (Zand)   13044    
Fluiten: Christopher May en Hylke van de Wal
MB1   thuis  O.H.C. Bully MB2   15:00  15:45  Veld 2 (Zand)   14097    
Fluiten: Hylke van de Wal en Christopher May
MB4   thuis  Hockey Club Druten MB4   14:15  15:00  Rabobank veld (SW)   14012    
Fluiten: Néomi Geurts en Julian Sneller
MC1   thuis  MHC De Mezen MC1   12:00  12:45  Veld 2 (Zand)   15546    
Fluiten: Jeroen Brouwer en Tom Heutz
MC2   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC5   11:30  12:00  Rabobank veld (SW)   15525    
Fluiten: Romee Gerrits en Merle Getkate
MD2   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD4   08:15  09:00  Rabobank veld (SW)   17027    
Fluiten: Yannick Wassing en Rick Bleumer
MD3   thuis  Doetinchemse Hockey Club MD4   10:45  11:15  Veld 2 (Zand)   17067    
Fluiten: Olav Sluijmers en Jasper Weiss
JC1   uit  DHV JC2 45  14:00  15:30    route   12288    
MA2   uit  HCM Arnhem MA2 30  15:00  16:15    route   13083    
MA3   uit  HCM Arnhem MA4 30  12:30  13:45    route   12794    
MB2   uit  NMHC Nijmegen MB5 45  09:15  10:45    route   14019    
MB3   uit  Union MB4 45  11:00  12:30    route   14070    
MC3   uit  HCM Arnhem MC4 30  11:30  12:30    route   15536    
MC4   uit  AHC Velp MC4 15  10:00  10:45    route   15461    
MD1   uit  HCM Arnhem MD2 30  08:15  09:15    route   17030    
MD4   uit  MHC Wijchen MD6 45  10:00  11:15    route   17011    


25 november | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JF1   thuis  MHC EDE JF1   08:45  09:15  Veld 2 (Zand)   9825    
Fluiten: Selena Deidda en Samantha de Haan
M8E1   thuis  M.H.C. Oosterbeek M8E1   09:30  10:00  Veld 2 (Zand)   10023    
Fluiten: Fabian van Ditshuizen en Rob Beuting
M8E3   thuis  Zutphen M8E3   09:30  10:00  Veld 2 (Zand)   10092    
Fluiten: Samantha de Haan en Selena Deidda
ME2   thuis  Zutphen ME2   08:15  08:45  Veld 2 (Zand)   10612    
Fluiten: Rob Beuting en Fabian van Ditshuizen
MF1   thuis  HCM Arnhem MF3   08:45  09:15  Veld 2 (Zand)   10908    
Fluiten: Gwynned Beets en Elke Snijders
JE1   uit  HCM Arnhem JE2 30  08:15  09:15    route   9655    
M8E2   uit  M.H.C. Oosterbeek M8E4 30  08:00  09:00    route   10159    
ME1   uit  HCM Arnhem ME2 30  09:15  10:15    route   10498    
ME3   uit  AHC Velp ME2 15  08:15  09:00    route   10366