terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 21 sep - zon 22 sep - zat 28 sep - zon 29 sep - zat 5 okt - zon 6 okt - zat 12 okt - zon 13 okt - zon 27 okt - zon 3 nov -

laat schema zien voor
28 september | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA1   thuis  MHC Bemmel 800 JA1   13:30  14:15  Rabobank veld (SW)   98    
Fluiten: Bas Beumer en Thijs Brom
JB1   thuis  WMHC JB3   15:15  16:00  Rabobank veld (SW)   249    
Fluiten: Peter de Haan en Maarten Janssen
MA1   thuis  MHC Bemmel 800 MA2   11:45  12:30  Rabobank veld (SW)   726    
Fluiten: Bas Beumer en Thijs Brom
MA3   thuis  MHCZutphen MA5   13:30  14:15  Veld 2 (Zand)   922    
Fluiten: Janna Sneller en Elke Snijders
MB1   thuis  NMHC Nijmegen MB3   10:00  10:45  Veld 2 (Zand)   1141    
Fluiten: Ruben van den Akker en Thomas Vernig
MB3   thuis  MHC EDE MB4   10:00  10:45  Rabobank veld (SW)   1447    
Fluiten: Mika Verbeek en Max Nabuurs
MC2   thuis  MHC Wijchen MC2   12:00  12:30  Veld 2 (Zand)   1898    
Fluiten: Elke Snijders en Janna Sneller
MD3   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar MD2   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   2210    
Fluiten: Max Nabuurs en Mika Verbeek
MD4   thuis  NMHC Nijmegen MD9   08:30  09:00  Veld 2 (Zand)   2606    
Fluiten: Thomas Vernig en Ruben van den Akker
JC1   uit  NMHC Nijmegen JC5 45  11:00  12:30    route   343    
Let op: Uittenue mee!   
JD1   uit  AHC Velp JD3 15  11:30  12:30    route   633    
MA2   uit  AHC Velp MA2 15  14:15  15:15    route   867    
MB2   uit  MHC Wijchen MB2 45  13:30  15:00    route   1433    
MC1   uit  Doetinchemse Hockey Club MC3 30  07:30  08:45    route   1559    
MC3   uit  HCM Arnhem MC5 30  12:00  13:00    route   1887    
MD1   uit  Hockey Vereniging Zevenaar MD1 15  08:30  09:30    route   2546    
MD2   uit  NMHC Nijmegen MD6 45  09:15  10:45    route   2326    
Let op: Uittenue mee!   


28 september | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
J8E1   thuis  WMHC J8E1   09:45  10:15  Veld 3 (SW)   6485    
Fluiten: Renske Brinkman en Marleen Burghout
ME1   thuis  HCOIJ M6E1   08:30  09:00  Veld 3 (SW)   7271    
Fluiten: Lynn van de Graaf en Suzanne Dul
MF1   thuis  HCM Arnhem MF3   08:50  09:20  Veld 3 (SW)   7854    
Fluiten: Marleen Burghout en Renske Brinkman
JE1   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J6E3 30  09:55  10:55    route   6721    
   KNHB: Veld 3D  
M8E1   uit  HCOIJ M8E2 30  08:45  09:45    route   7104