terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zat 16 jun - zon 17 jun - zon 24 jun -

laat schema zien voor
26 mei | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA1   thuis  MHC Epe JA1   14:00  15:00  Rabobank veld (SW)   11525    
Fluiten: Kevin Heerink en Derk van Heek
JB1   thuis  Hockey Club Twente JB2   11:15  12:00  Veld 2 (Zand)   12000    
Fluiten: Hylke van de Wal en Christopher May
JC1   thuis  Doetinchemse Hockey Club JC1   14:15  15:00  Veld 2 (Zand)   12517    
Fluiten: Tycho van Paasschen en Mark van Kastel
JD1   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD3   09:45  10:30  Rabobank veld (SW)   22296    
Fluiten: Elke Snijders en Samantha de Haan
MA1   thuis  MHCBeuningen MA1   12:45  13:30  Veld 2 (Zand)   13556    
Fluiten: Christopher May en Hylke van de Wal
MB1   thuis  MHC EDE MB1   12:45  13:30  Rabobank veld (SW)   14857    
Fluiten: Stefan Beeksma en Ruben van den Akker
MB4   thuis  Union MB7   11:15  12:00  Rabobank veld (SW)   14795    
Fluiten: Stefan Beeksma en Ruben van den Akker
MC1   thuis  HC Zwolle MC3   09:45  10:30  Veld 2 (Zand)   16370    
Fluiten: Charlotte Coret en Famke Hennekes
MC3   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC4   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   16283    
Fluiten: Laura van Bergen en Sterre Bosveld
MD2   thuis  MHC Wijchen MD3   08:15  09:00  Veld 2 (Zand)   23201    
Fluiten: Florine Veenis en Juliet Heijting
JC2   uit  AHC Velp JC3 15  12:00  13:00    route   12541    
MA2   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MA3 30  16:00  17:15    route   13575    
MA3   uit  NMHC Nijmegen MA7 45  14:30  16:00    route   12827    
   KNHB: Veld 4: is tegenwoordig semi veld  
MB2   uit  MHCBeuningen MB2 45  10:00  11:30    route   14783    
MB3   uit  MHC Dieren MB1 30  11:15  12:30    route   14826    
MC2   uit  M.H.C. Oosterbeek MC4 30  11:00  12:00    route   16361    
MC4   uit  M.H.C. Oosterbeek MC6 30  13:15  14:15    route   16275    
MD1   uit  EHV Enschede MD2 75  13:00  14:45    route   23269    
MD3   uit  MHCBeuningen MD3 45  11:45  13:00    route   23241    
MD4   uit  Hockey Club Druten MD4 45  09:45  11:00    route   23219    


26 mei | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JE1   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar JE1   10:45  11:15  Veld 3 (SW)   18809    
Fluiten: Haye Contant
JF1   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JF1   12:00  12:30  Veld 3 (SW)   18963    
Fluiten: Emma Wanders en Shannon Kersten
M8E2   thuis  WMHC M8E1   12:45  13:15  Veld 3 (SW)   19922    
Fluiten: Shannon Kersten en Emma Wanders
ME3   thuis  WMHC ME2   10:45  11:15  Veld 3 (SW)   21006    
Fluiten: Jasper Weiss
ME4   thuis  THCC De Kromhouters ME3   08:30  09:00  Veld 3 (SW)   20282    
Fluiten: Isabel Bloem en Chanel Philipsen
MF1   thuis  AHC Velp MF1   08:30  09:00  Veld 3 (SW)   21912    
Fluiten: Marit Schuiermanni en Maud Snijders
M8E1   uit  Zutphen M8E2 45  07:45  09:00    route   19970    
M8E3   uit  HCOIJ M8E1 30  10:15  11:15    route   19930    
ME1   uit  WMHC ME1 30  09:15  10:15    route   21008    
   KNHB: C  
ME2   uit  WMHC ME3 30  09:15  10:15    route   21007    
   KNHB: D  
MF2   uit  HCM Arnhem MF6 30  11:00  12:00    route   21858