terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 23 mrt - zon 24 mrt - zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr - zon 5 mei -

laat schema zien voor
30 maart | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA1   thuis  Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA1   12:30  13:30  Rabobank veld (SW)   10908    
Fluiten: Derk van Heek en Casper Donker
JD1   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD2   08:15  09:00  Rabobank veld (SW)   15647    
Fluiten: Wessel Averdonk en Rob Beuting
MA2   thuis  HHC Haackey MA1   11:15  12:00  Rabobank veld (SW)   12268    
Fluiten: Casper Donker en Derk van Heek
MB2   thuis  AHC Velp MB2   09:45  10:30  Veld 2 (Zand)   13285    
Fluiten: Joep de Groot en Michiel Koolma
MB4   thuis  MHC Bemmel 800 MB7   11:15  12:00  Veld 2 (Zand)   14002    
Fluiten: Bas Gaertner en Cat Hoekema
MC1   thuis  Union MC3   09:45  10:30  Rabobank veld (SW)   16328    
Fluiten: Wessel Averdonk en Rob Beuting
MC3   thuis  Union MC6   08:30  09:00  Veld 2 (Zand)   16315    
Fluiten: Joep de Groot en Michiel Koolma
JB1   uit  MHC De Mezen JB1 60  14:15  16:00    route   11267    
JB2   uit  Doetinchemse Hockey Club JB2 30  13:45  14:45    route   11363    
JC1   uit  Doetinchemse Hockey Club JC2 30  11:45  13:00    route   15327    
MA1   uit  Hattemse M.H.C. MA1 60  12:45  14:30    route   11948    
MA3   uit  AHC Velp MA3 15  14:00  15:00    route   12676    
MB1   uit  MHC Bemmel 800 MB1 30  11:15  12:30    route   12898    
MB3   uit  MHC Dieren MB2 30  11:30  12:45    route   13908    
MC2   uit  Doetinchemse Hockey Club MC3 30  10:15  11:15    route   16300    
MD1   uit  Hockey Club Druten MD1 45  12:45  14:00    route   17398    
MD2   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD4 30  08:30  09:45    route   17337    
MD3   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD8 30  11:15  12:15    route   17388    


30 maart | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
M8E1   thuis  WMHC M8E3   11:00  11:30  Veld 3 (SW)   19273    
Fluiten: Rik Bolder en Erwin Boot
M8E2   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar M8E1   12:15  12:45  Veld 3 (SW)   19277    
Fluiten: Lynn van de Graaf en Nienke Hulshorst
M8E3   thuis  M.H.C. Oosterbeek M8E2   13:30  14:00  Veld 3 (SW)   19426    
Fluiten: Lynn van de Graaf en Nienke Hulshorst
ME1   thuis  M.H.C. Oosterbeek ME1   09:45  10:15  Veld 3 (SW)   20435    
Fluiten: Allard van Heek en Tristan Willemse
MF1   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF1   09:00  09:30  Veld 3 (SW)   20986    
Fluiten: Allard van Heek en Tristan Willemse
MF2   thuis  HCM Arnhem MF7   09:00  09:30  Veld 3 (SW)   21076    
Fluiten: Anne Hoogveldt en Puck Wacki
J8E1   uit  AHC Velp J8E2 15  09:15  10:00    route   18119    
JE1   uit  MHCZutphen JE2 45  07:45  09:00    route   18624    
JF1   uit  M.H.C. Oosterbeek JF2 30  09:00  10:00    route   18928