terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 21 sep - zon 22 sep - zat 28 sep - zon 29 sep - zat 5 okt - zon 6 okt - zat 12 okt - zon 13 okt - zon 27 okt - zon 3 nov -

laat schema zien voor
21 september | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JC1   thuis  Apeldoorn JC3   13:30  14:15  Veld 2 (Zand)   305    
Fluiten: Tristan Willemse en Sjors Willemsen
JD1   thuis  M.H.C. Oosterbeek JD3   13:30  14:15  Rabobank veld (SW)   627    
Fluiten: Florine Veenis en Maud Snijders
MA2   thuis  MHC Bemmel 800 MA3   11:45  12:30  Rabobank veld (SW)   735    
Fluiten: Maud Snijders en Florine Veenis
MB2   thuis  MHC Bemmel 800 MB3   11:45  12:30  Veld 2 (Zand)   1222    
Fluiten: Tristan Willemse en Sjors Willemsen
MC2   thuis  WMHC MC3   10:15  10:45  Veld 2 (Zand)   1712    
Fluiten: Flip Janssen en Wouter Huijben
MC3   thuis  AHC Velp MC5   10:15  10:45  Rabobank veld (SW)   1792    
Fluiten: Stijn Bouhuijs en Lucas Holland
MD1   thuis  Doetinchemse Hockey Club MD2   08:15  09:00  Veld 2 (Zand)   2376    
Fluiten: Wouter Huijben en Flip Janssen
MD4   thuis  Doetinchemse Hockey Club MD5   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   2184    
Fluiten: Stijn Bouhuijs en Lucas Holland
JA1   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JA1 30  14:45  16:00    route   113    
JB1   uit  HCM Arnhem JB2 30  14:30  15:45    route   8068    
MA1   uit  Hockey Club Druten MA1 45  11:00  12:30    route   845    
MA3   uit  Hockey Club Twente MA6 75  14:45  16:45    route   983    
MB1   uit  AHC Velp MB1 15  15:00  16:00    route   1357    
MB3   uit  Doetinchemse Hockey Club MB3 30  10:40  11:55    route   1475    
MC1   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC2 30  12:45  14:00    route   1989    
MD2   uit  AHC Velp MD3 15  09:00  10:00    route   2575    
MD3   uit  Union MD4 45  09:00  10:15    route   2639    


21 september | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JE1   thuis  AHC Velp J6E1   08:30  09:00  Veld 3 (SW)   6584    
Fluiten: Jolijn Hoppenreijs en Nienke Hulshorst
M8E1   thuis  M.H.C. Oosterbeek M8E1   09:45  10:15  Veld 3 (SW)   6866    
Fluiten: Jolijn Hoppenreijs en Nienke Hulshorst
ME1   thuis  AHC Velp M6E3   08:30  09:00  Veld 3 (SW)   7375    
Fluiten: Mirte Hali en Lieke Harder
J8E1   uit  Doetinchemse Hockey Club J8E1 30  07:45  08:45    route   6546    
MF1   uit  M.H.C. Oosterbeek MF3 30  09:25  10:25    route   7689