terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb - zat 23 feb -

laat schema zien voor
10 februari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JD1-Z   thuis  MHC EDE JD3   09:15  09:45  Westerduiven zaalhockeyhal   3214    
Fluiten: Flip Janssen en Teun Roos
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
JD1-Z   thuis  HCM Arnhem JD3   13:25  13:55  Westerduiven zaalhockeyhal   3355    
Fluiten: Laura van Bergen en Juliet Heijting
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Lochem JD2 - Doetinchem JD1     10:35  Westerduiven zaalhockeyhal   3486    
Fluiten: Flip Janssen en Teun Roos
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Upward JD3 - Ede JD3     11:25  Westerduiven zaalhockeyhal   3777    
Fluiten: Sem van der Voet en Mika Verbeek
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Doetinchem JD1 - HCM JD3     12:15  Westerduiven zaalhockeyhal   3072    
Fluiten: Sem van der Voet en Mika Verbeek
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Lochem JD2 - Upward JD3     13:05  Westerduiven zaalhockeyhal   3627    
Fluiten: Laura van Bergen en Juliet Heijting
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Nijmegen MC9 - Doetinchem MC4     10:35  Westerduiven zaalhockeyhal   4687    
Fluiten: Eva Jonker en Vera Koch
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Nijmegen MC9 - Zutphen MC4     13:05  Westerduiven zaalhockeyhal   4546    
Fluiten: Tessa Janssen
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Doetinchem MC4 - Upward MC6     12:15  Westerduiven zaalhockeyhal   3977    
Fluiten: Maureen Faber en Zoë Bax
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Lochem MC5 - Zutphen MC4     11:25  Westerduiven zaalhockeyhal   4116    
Fluiten: Maureen Faber en Zoë Bax
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MC1-Z   thuis  DHV MC2   15:05  15:50  De Dumpel   4826    
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
MC4-Z   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC6   13:25  13:55  Westerduiven zaalhockeyhal   4265    
Fluiten: Tessa Janssen
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MC4-Z   thuis  Lochemse Hockey Club MC5   09:15  09:45  Westerduiven zaalhockeyhal   4406    
Fluiten: Eva Jonker en Vera Koch
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MD2-Z   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD8   10:25  11:40  't Timpke   6064    
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1
MB3-Z   uit  MHC Bemmel 800 MB7   16:45  17:30  Valkenhuizen Arnhem   4013    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
MB3-Z   uit  M.H.C. Oosterbeek MB5   18:25  19:10  Valkenhuizen Arnhem   4293    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
MC1-Z   uit  NMHC Nijmegen MC3   16:45  17:30  De Dumpel   4876    
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
MD2-Z   uit  Lochemse Hockey Club MD4   08:45  10:00  't Timpke   5989    
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1