terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zat 16 jun - zon 17 jun - zon 24 jun -

laat schema zien voor
9 juni | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JB1   thuis  Union JB2   14:15  15:00  Rabobank veld (SW)   12081    
Fluiten: Stefan Putman en Thomas Vernig
JC1   thuis  NMHC Nijmegen JC3   12:45  13:30  Rabobank veld (SW)   12589    
Fluiten: Tim Harte en Hylke van de Wal
JD1   thuis  Zutphen JD3   12:45  13:30  Veld 2 (Zand)   22374    
Fluiten: Sophie Averdonk en Noor Mentink
MA1   thuis  Apeldoorn MA1   11:15  12:00  Rabobank veld (SW)   13696    
Fluiten: Tim Harte en Hylke van de Wal
MB2   thuis  Union MB3   09:45  10:30  Rabobank veld (SW)   14971    
Fluiten: Sylvain Thöni en Sjoerd Verbakel
MB4   thuis  HCOIJ MB2   11:15  12:00  Veld 2 (Zand)   15009    
Fluiten: Noor Mentink en Sophie Averdonk
MC3   thuis  MHC Bemmel 800 MC6   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   16515    
Fluiten: Rolf Evers en Rick Mellema
MC4   thuis  Union MC8   10:00  10:30  Veld 2 (Zand)   16492    
Fluiten: Jan Willem ten Have en Maarten Janssen
MD2   thuis  Apeldoorn MD4   08:15  09:00  Veld 2 (Zand)   23453    
Fluiten: Sem van der Voet en Alec Wissink
JA1   uit  M.H.C. Oosterbeek JA2 30  12:15  13:45    route   11582    
JC2   uit  Union JC3 45  14:30  16:00    route   12597    
MA2   uit  Apeldoorn MA2 45  16:15  17:45    route   13690    
MA3   uit  M.H.C. Oosterbeek MA3 30  14:00  15:15    route   12834    
MB1   uit  NMHC Nijmegen MB2 45  11:00  12:30    route   15050    
MB3   uit  MHC Bemmel 800 MB4 30  13:30  14:45    route   14987    
MC1   uit  Apeldoorn MC2 45  07:30  09:00    route   16575    
MC2   uit  Union MC6 45  11:15  12:30    route   16545    
MD1   uit  Hockey Vereniging Zevenaar MD1 15  08:45  09:30    route   23465    
MD3   uit  HCM Arnhem MD5 30  11:15  12:15    route   23408    
MD4   uit  Hockey Vereniging Zevenaar MD4 15  10:30  11:15    route   23403    


9 juni | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JE1   thuis  Zutphen JE1   10:45  11:15  Veld 3 (SW)   18893    
Fluiten: Teun Roos en Flip Janssen
M8E2   thuis  MHC Wijchen M8E1   12:00  12:30  Veld 3 (SW)   20083    
Fluiten: Flip Janssen en Teun Roos
ME3   thuis  Doetinchemse Hockey Club ME2   08:30  09:00  Veld 3 (SW)   21181    
Fluiten: Ella Schütten en Fleur van Kesteren
ME4   thuis  WMHC ME6   10:45  11:15  Veld 3 (SW)   20336    
Fluiten: Tobias Zijlstra en Floris de Groot
MF2   thuis  HCOIJ MIX F3   08:30  09:00  Veld 3 (SW)   21994    
Fluiten: Sigrid Woestenburg en Zoe Lukassen
JF1   uit  HCM Arnhem JF2 30  10:00  11:00    route   18980    
M8E1   uit  Hockey Vereniging Zevenaar M8E3 15  10:15  11:00    route   20071    
   KNHB: veld 2CD  
M8E3   uit  M.H.C. Oosterbeek M8E3 30  08:00  09:00    route   20062    
ME1   uit  HCM Arnhem ME2 30  09:15  10:15    route   21136    
ME2   uit  MHC Bemmel 800 ME5 30  07:45  08:45    route   21128    
   KNHB: D  
MF1   uit  Hockey Vereniging Zevenaar MF1 15  08:45  09:30    route   22037    
   KNHB: veld 2A