terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 28 apr - zon 6 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 19 mei - zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun -

laat schema zien voor
12 mei | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JC1   thuis  DHV JC2   12:45  13:30  Rabobank veld (SW)   12501    
Fluiten: Puk Cobussen en Han Zweers
MA2   thuis  HCM Arnhem MA2   12:45  13:30  Veld 2 (Zand)   13527    
Fluiten: Janna Sneller en Dena Sparenberg
MB2   thuis  NMHC Nijmegen MB5   11:15  12:00  Veld 2 (Zand)   14710    
Fluiten: Dena Sparenberg en Janna Sneller
MB3   thuis  Union MB4   14:15  15:00  Rabobank veld (SW)   14751    
Fluiten: Rens Vink en Han Zweers
MC3   thuis  HCM Arnhem MC4   10:00  10:30  Veld 2 (Zand)   16232    
Fluiten: Bram Janssen en Max Nabuurs
MC4   thuis  AHC Velp MC4   11:30  12:00  Rabobank veld (SW)   16209    
Fluiten: Puk Cobussen en Annelijne Dekker
MD2   thuis  MHC Bemmel 800 MD5   08:15  09:00  Veld 2 (Zand)   23165    
Fluiten: Bram Janssen en Max Nabuurs
MD3   thuis  MHC Bemmel 800 MD4   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   23096    
Fluiten: Cas Bartels en Stijn Bouhuijs
MD4   thuis  Hcoij MD2   10:00  10:30  Rabobank veld (SW)   23092    
Fluiten: Wouter Huijben en Mika Verbeek
JA1   uit  SMHC Salland JA1 60  12:45  14:45    route   11491    
JB1   uit  WMHC JB3 30  15:15  16:30    route   11948    
JD1   uit  NMHC Nijmegen JD4 45  11:30  13:00    route   22265    
MA1   uit  Hockey Club Twente MA1 75  12:15  14:15    route   13498    
MB1   uit  O.H.C. Bully MB2 75  12:45  14:45    route   14735    
MC1   uit  MHC De Mezen MC1 60  12:30  14:15    route   16242    
MC2   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC5 30  14:00  15:00    route   16262    


12 mei | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JF1   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JF2   08:45  09:15  Veld 3 (SW)   18955    
Fluiten: Marinthe Beets en Nina Klaassen
M8E2   thuis  MHCBeuningen M8E3   12:00  12:30  Veld 3 (SW)   19899    
Fluiten: Maud Sluijmers en Roos van Heuveln
M8E3   thuis  Zutphen M8E4   13:15  13:45  Veld 3 (SW)   19849    
Fluiten: Tamar Sparenberg en Nienke Hulshorst
ME1   thuis  Zutphen ME1   10:45  11:15  Veld 3 (SW)   20908    
Fluiten: Maud Sluijmers
ME2   thuis  HCM Arnhem ME3   10:45  11:15  Veld 3 (SW)   20907    
Fluiten: Roos van Heuveln
JE1   uit  M.H.C. Oosterbeek JE3 30  08:15  09:15    route   18778    
M8E1   uit  Doetinchemse Hockey Club M8E3 30  10:00  11:00    route   19854    
ME3   uit  MHC EDE ME1 30  08:45  09:45    route   20939    
   KNHB: D  
ME4   uit  M.H.C. Oosterbeek ME4 30  08:15  09:15    route   20276    
MF1   uit  Hcoij MF1 30  08:30  09:30    route   21840