terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 17 feb - zon 18 feb - zat 24 feb - zon 25 feb - zat 3 mrt -

laat schema zien voor
4 februari | Overig
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Lochem H1 - Bemmel H1     09:50  Westerduiven zaal veld 1   9870    
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Overbetuwe H1 - Goor H1     10:40  Westerduiven zaal veld 1   9403    
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Doetinchem H1 - Bemmel H1     11:30  Westerduiven zaal veld 1   10180    
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Goor H1 - Lochem H1     12:20  Westerduiven zaal veld 1   10024    
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Dieren MD2 - Upward MD9     10:40  Westerduiven zaal veld 1   13789    
Fluiten: Britt van der Velde en Roos Vermeulen
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Oosterbeek MD4 - Bemmel MD7     11:30  Westerduiven zaal veld 1   13905    
Fluiten: Britt van der Velde en Roos Vermeulen
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Bemmel MD7 - Dieren MD2     09:00  Westerduiven zaal veld 1   13842    
Fluiten: Mischa Schijvens en Néomi Geurts
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2


4 februari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JD1-Z   thuis  Union JD3   12:45  14:00  De Veldschuur   14245    
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
MC2-Z   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar MC3   12:30  14:00  Drielanden   13375    
Drielanden
Triasplein 5
3845GC HARDERWIJK
hal: veld1
MC3-Z   thuis  HCM Arnhem MC4   15:15  16:30  Sporthal de Kroon   11337    
Sporthal de Kroon
Koningin Wilhelminalaan 11
7415KP DEVENTER
hal: Veld 1
MD2-Z   thuis  MHC Bemmel 800 MD4   10:45  11:45  Ut Sporthuus   11316    
Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
MD4-Z   thuis  M.H.C. Oosterbeek MD4   09:20  09:50  Westerduiven zaal veld 1   13964    
Fluiten: Néomi Geurts en Mischa Schijvens
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
JD1-Z   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD3   14:25  15:40  De Veldschuur   14066    
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
MC2-Z   uit  MHC De Mezen MC3   14:10  15:40  Drielanden   13319    
Drielanden
Triasplein 5
3845GC HARDERWIJK
hal: veld1
MC3-Z   uit  M.H.C. Oosterbeek MC5   13:35  14:50  Sporthal de Kroon   11797    
Sporthal de Kroon
Koningin Wilhelminalaan 11
7415KP DEVENTER
hal: Veld 1
MD2-Z   uit  MHCBeuningen MD3   09:05  10:05  Ut Sporthuus   11779    
Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
MD3-Z   uit  DHV MD3   11:45  12:15  De Sypel   11307    
De Sypel
Parkweg 4
3842AD HARDERWIJK
hal: veld 1
MD3-Z   uit  MHC De Mezen MD3   13:25  13:55  De Sypel   11610    
De Sypel
Parkweg 4
3842AD HARDERWIJK
hal: veld 1
MD4-Z   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD9   11:50  12:20  Westerduiven zaal veld 1   13723    
Fluiten: Nora van den Berg en Samantha de Haan
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2


4 februari | Senioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
H1-Z   thuis  Doetinchemse Hockey Club H1   12:40  13:10  Westerduiven zaal veld 1   9714    
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
H1-Z   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe H1   08:30  09:00  Westerduiven zaal veld 1   9559    
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
H3-Z   thuis  DHC Drienerlo H4   08:55  10:40  Universiteit Twente   8801    
Universiteit Twente
Drienerlolaan 5
7522NB ENSCHEDE
hal: veld 1
H3-Z   uit  DHC Drienerlo H3   07:15  09:00  Universiteit Twente   8491    
Universiteit Twente
Drienerlolaan 5
7522NB ENSCHEDE
hal: veld 1