terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 17 feb - zon 18 feb - zat 24 feb - zon 25 feb - zat 3 mrt -

laat schema zien voor
28 januari | Overig
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Flevoland MC2 - Zwolle MC6     13:10  Westerduiven zaal veld 1   13855    
Fluiten: Dena Sparenberg en Berryl Nijland
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Mezen MC3 - Flevoland MC2     10:40  Westerduiven zaal veld 1   13919    
Fluiten: Zoë Bax en Joyce Bergevoet
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Zwolle MC6 - Zevenaar MC3     11:30  Westerduiven zaal veld 1   13795    
Fluiten: Nikki Megens en Berryl Nijland
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Apeldoorn MA1 - Zutphen MA1     09:50  Westerduiven zaal veld 1   11735    
Fluiten: Hylke van de Wal
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Lochem MA1 - Zevenaar MA1     10:40  Westerduiven zaal veld 1   12055    
Fluiten: Lloyd Bannink en Tycho van Paasschen
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Apeldoorn MA1 - Lochem MA1     12:20  Westerduiven zaal veld 1   11890    
Fluiten: Tim Harte en Thomas Vernig
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Zutphen MA1 - Deventer MA2     11:30  Westerduiven zaal veld 1   11278    
Fluiten: Tycho van Paasschen en Lloyd Bannink
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1


28 januari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JC1-Z   thuis  Union JC2   14:40  15:40  De Reehorst   12132    
De Reehorst
Bennekomseweg 26
6717LM EDE GLD
hal: veld 1
MA1-Z   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar MA1   08:30  09:00  Westerduiven zaal veld 1   11434    
Fluiten: Hylke van de Wal
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MA1-Z   thuis  DHV MA2   12:40  13:10  Westerduiven zaal veld 1   11589    
Fluiten: Thomas Vernig en Tim Harte
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MC2-Z   thuis  MHC De Mezen MC3   11:50  12:20  Westerduiven zaal veld 1   13975    
Fluiten: Nikki Megens en Dena Sparenberg
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MC3-Z   thuis  DHV MC5   15:10  15:40  De Heister   10717    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MD3-Z   thuis  MHC Dieren MD1   10:45  11:30  Heerematen   12227    
Heerematen
Heerenmaten 8
6904GZ ZEVENAAR
hal: veld 1
JC1-Z   uit  NMHC Nijmegen JC3   16:20  17:20  De Reehorst   11977    
De Reehorst
Bennekomseweg 26
6717LM EDE GLD
hal: veld 1
MC2-Z   uit  Hockey Vereniging Zevenaar MC3   09:20  09:50  Westerduiven zaal veld 1   13736    
Fluiten: Zoë Bax en Joyce Bergevoet
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MC3-Z   uit  HCM Arnhem MC4   13:30  14:00  De Heister   10873    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MD3-Z   uit  Zutphen MD4   09:05  09:50  Heerematen   12997    
Heerematen
Heerenmaten 8
6904GZ ZEVENAAR
hal: veld 1