terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb - zon 23 feb - zat 29 feb -

laat schema zien voor
2 februari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Apeldoorn M8E3 - Upward M8E4     11:50  Westerduiven zaalhockeyhal   515    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Apeldoorn M8E3 - Mezen M8E1     10:50  Westerduiven zaalhockeyhal   510    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Dieren D1 - Drienerlo D1     15:10  Westerduiven zaalhockeyhal   8903    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Drienerlo D1 - Oosterbeek D1     13:30  Westerduiven zaalhockeyhal   8756    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Bemmel D1 - Oosterbeek D1     16:00  Westerduiven zaalhockeyhal   8830    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MB1-Z   thuis  AHC Velp MB1   09:05  10:20  Hanzehal   8289    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 2
MD2-Z   thuis  AHC Velp MD4   11:00  12:00  Metzo   4807    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
JD1-Z   uit  HCM Arnhem JD1   14:20  15:20  De Laar West   7933    
De Laar West
Brabantweg 115
6844GA ARNHEM
hal: veld 1
JD1-Z   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD3   16:00  17:00  De Laar West   7859    
De Laar West
Brabantweg 115
6844GA ARNHEM
hal: veld 1
MA2-Z   uit  M.H.C. Oosterbeek MA2   16:00  17:00  Metzo   7877    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
MA2-Z   uit  Doetinchemse Hockey Club MA1   14:20  15:20  Metzo   7953    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
MB1-Z   uit  MHCZutphen MB4   10:45  12:00  Hanzehal   8499    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 2
MB2-Z   uit  AHC Velp MB2   16:00  17:00  Matenpark   7548    
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
MB2-Z   uit  MHC Epe MB2   13:30  14:30  Matenpark   7765    
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
MD2-Z   uit  Doetinchemse Hockey Club MD2   12:40  13:40  Metzo   4727    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1


2 februari | Senioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
H2-Z   thuis  N.S.H.C. Apeliotes H2   16:00  17:00  De Heister   9777    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
D1-Z   thuis  MHC Bemmel 800 D1   13:50  14:20  Westerduiven zaalhockeyhal   8608    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
D1-Z   thuis  MHC Dieren D1   16:20  16:50  Westerduiven zaalhockeyhal   8682    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
H2-Z   uit  HCM Arnhem H4   14:20  15:20  De Heister   9782    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1


2 februari | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
M8E1-T   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E4   09:30  10:00  Westerduiven zaalhockeyhal   524    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
M8E1-T   thuis  MHC De Mezen M8E1   12:10  12:40  Westerduiven zaalhockeyhal   519    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ME1-T   uit  THCC De Kromhouters M6E1   08:15  09:30  Westroijen   10591    
Westroijen
Predikbroedersweg 14
4003AL TIEL
hal: veld 1
ME1-T   uit  THCC De Kromhouters M6E3   08:45  10:00  Westroijen   10597    
Westroijen
Predikbroedersweg 14
4003AL TIEL
hal: veld 1
ME1-T   uit  WMHC M6E4   09:45  11:00  Westroijen   10613    
Westroijen
Predikbroedersweg 14
4003AL TIEL
hal: veld 1