terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb - zon 23 feb - zat 29 feb -

laat schema zien voor
16 februari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Ede MB4 - Zevenaar MB2     12:00  Westerduiven zaalhockeyhal   1762    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Wageningen MB34C - Oosterbeek MB4     11:10  Westerduiven zaalhockeyhal   1427    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Arnhem MB3 - Oosterbeek MB4     12:50  Westerduiven zaalhockeyhal   1551    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Arnhem MB3 - Zevenaar MB2     10:20  Westerduiven zaalhockeyhal   1660    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MA3-Z   thuis  Union MA4   16:15  17:00  De Dumpel   2890    
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
MB3-Z   thuis  MHC EDE MB4   13:10  13:40  Westerduiven zaalhockeyhal   1324    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MB3-Z   thuis  WMHC MB34C   09:00  09:30  Westerduiven zaalhockeyhal   1215    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MC2-Z   thuis  MHC De Mezen MC4   13:45  14:30  Valkenhuizen Arnhem   1629    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
MC2-Z   thuis  MHC Dieren MC1   16:15  17:00  Valkenhuizen Arnhem   1520    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
MD3-Z   thuis  M.H.C. Oosterbeek MD4   10:25  11:10  Valkenhuizen Arnhem   1383    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
JC1-Z   uit  HC Ares JC2   11:20  12:50  Hanzehal   4260    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
JC1-Z   uit  Doetinchemse Hockey Club JC2   09:40  11:10  Hanzehal   3933    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
JD1-Z   uit  THCC De Kromhouters JD1   09:35  10:20  Valkenhuizen Arnhem   7488    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
JD1-Z   uit  M.H.C. Oosterbeek JD2   12:05  12:50  Valkenhuizen Arnhem   7707    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
MA3-Z   uit  HCQZ MA3   14:35  15:20  De Dumpel   2672    
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
MD3-Z   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD7   08:45  09:30  Valkenhuizen Arnhem   1170    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
MD4-Z   uit  AHC Velp MD3   11:00  12:00  De Laar West   3136    
De Laar West
Brabantweg 115
6844GA ARNHEM
hal: veld 1
MD4-Z   uit  HCM Arnhem MD2   12:40  13:40  De Laar West   3361    
De Laar West
Brabantweg 115
6844GA ARNHEM
hal: veld 1


16 februari | Senioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
H1-Z   thuis  MHC Dieren H1   15:55  16:55  Theothorne   11070    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
H1-Z   thuis  MHCBeuningen H1   14:15  15:15  Theothorne   11071    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1


16 februari | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
J8E1-T   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E3   09:40  11:10  De Sypel   9897    
De Sypel
Parkweg 4
3842AD HARDERWIJK
hal: veld 1
J8E1-T   uit  MHC De Mezen J8E2   08:00  09:30  De Sypel   9882    
De Sypel
Parkweg 4
3842AD HARDERWIJK
hal: veld 1
JE1-T   uit  THCC De Kromhouters J6E1   10:15  11:30  Westroijen   10538    
Westroijen
Predikbroedersweg 14
4003AL TIEL
hal: veld 1
JE1-T   uit  WMHC J6E1   09:15  10:30  Westroijen   10551    
Westroijen
Predikbroedersweg 14
4003AL TIEL
hal: veld 1
JE1-T   uit  MHC EDE J6E1   10:45  12:00  Westroijen   11314    
Westroijen
Predikbroedersweg 14
4003AL TIEL
hal: veld 1