terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 30 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan -

laat schema zien voor
17 december | Overig
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Upward JB2 - Ares JB12C     12:20  Westerduiven zaal veld 1   16846    
Fluiten: Derk van Heek en Alex Sons
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Upward JB2 - Apeldoorn JB3     09:50  Westerduiven zaal veld 1   16847    
Fluiten: Sven Jansen en Thijs Brom
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Apeldoorn JB3 - HCM JB12C     11:30  Westerduiven zaal veld 1   16862    
Fluiten: Derk van Heek en Alex Sons
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Ede JB3 - Ares JB12C     10:40  Westerduiven zaal veld 1   16857    
Fluiten: Sven Jansen en Thomas Vernig
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Oosterbeek MB1 - Ede MB2     12:20  Westerduiven zaal veld 1   10131    
Fluiten: Sytse van de Wal en Hylke van de Wal
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Upward MB2 - Oosterbeek MB1     10:40  Westerduiven zaal veld 1   9514    
Fluiten: Coen Rikken en PieterBas Schoevaars
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Doetinchem MB1 - Zevenaar MB1     11:30  Westerduiven zaal veld 1   10303    
Fluiten: PieterBas Schoevaars en Coen Rikken
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Ede MB2 - Zevenaar MB1     09:50  Westerduiven zaal veld 1   9979    
Fluiten: Robert Turner en Pim Boerboom
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2


17 december | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JB1-Z   thuis  HCM Arnhem JB12C   12:40  13:10  Westerduiven zaal veld 1   16851    
Fluiten: Derk van Heek en Alex Sons
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
JB1-Z   thuis  MHC EDE JB3   08:30  09:00  Westerduiven zaal veld 1   16852    
Fluiten: Thijs Brom en Sven Jansen
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
JC1-Z   thuis  MHC EDE JC2   16:00  16:30  De Heister   10272    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MB1-Z   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB2   08:30  09:00  Westerduiven zaal veld 1   9678    
Fluiten: Pim Boerboom en Robert Turner
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MB1-Z   thuis  Doetinchemse Hockey Club MB1   12:40  13:10  Westerduiven zaal veld 1   9833    
Fluiten: Hylke van de Wal en Sytse van de Wal
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MB3-Z   thuis  WMHC MB5   14:40  15:40  Metzo   12150    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
MC4-Z   thuis  HCM Arnhem MC6   14:05  14:50  Valkenhuizen Arnhem   14215    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
MD2-Z   thuis  MHC EDE MD4   09:40  10:40  De Schaapskooi   10696    
De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
MD3-Z   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar MD4   15:35  16:35  Theothorne   8972    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
MD3-Z   thuis  Zutphen MD4   13:05  14:05  Theothorne   9127    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
MD1   thuis  Doetinchemse Hockey Club MD2   11:30  12:00  Rabobank veld (SW)   17377    
JC1-Z   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JC2 30  17:40  18:10  De Heister   9803    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MB3-Z   uit  Union MB6 30  16:20  17:20  Metzo   11987    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
MC4-Z   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC8 30  15:45  16:30  Valkenhuizen Arnhem   14033    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
MD2-Z   uit  MHC Bemmel 800 MD4 30  08:00  09:00  De Schaapskooi   10842    
De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1


17 december | Senioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
DJ1-Z   thuis  MHC EDE DJ1   17:20  17:50  't Timpke   16806    
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1
DJ1-Z   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe DJ1 30  15:40  16:10  't Timpke   16803    
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1