terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 30 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan -

laat schema zien voor
16 december | Overig
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Ede MD3 - Apeldoorn MD3     09:50  Westerduiven zaal veld 1   11152    
Fluiten: Marit Mulder en Charlotte Coret
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Wageningen MD4 - Ede MD3     11:30  Westerduiven zaal veld 1   10531    
Fluiten: Nora van den Berg en Bente Jansen
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Zevenaar MD2 - Apeldoorn MD3     12:20  Westerduiven zaal veld 1   11003    
Fluiten: Famke Hennekes en Noëlle Bosman
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Zutphen MD3 - Zevenaar MD2     10:40  Westerduiven zaal veld 1   10671    
Fluiten: Nora van den Berg en Bente Jansen
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2


16 december | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA1-Z   thuis  Hockey Vereniging Zevenaar JA1   16:30  17:30  Ut Sporthuus   13876    
Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
JC2-Z   thuis  AHC Velp JC3   13:15  14:00  Valkenhuizen Arnhem   13685    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
MD1-Z   thuis  Zutphen MD3   08:30  09:00  Westerduiven zaal veld 1   10846    
Fluiten: Marit Mulder en Charlotte Coret
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
JA1-Z   uit  MHC EDE JA2   14:50  15:50  Ut Sporthuus   13937    
Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
JC2-Z   uit  Apeldoorn JC4   14:55  15:40  Valkenhuizen Arnhem   13562    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
MA2-Z   uit  HCM Arnhem MA2   09:20  09:50  De Heister   9109    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MA2-Z   uit  Voorster Hockeyclub Twello MA1   11:00  11:30  De Heister   9252    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MD1-Z   uit  WMHC MD4   12:40  13:10  Westerduiven zaal veld 1   10376    
Fluiten: Noëlle Bosman en Famke Hennekes
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2


16 december | Senioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
H3-Z   uit  N.S.H.C. Apeliotes H3   15:30  16:30  De Bongerd   12368    
De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
H3-Z   uit  MHC Bemmel 800 H2   17:10  18:10  De Bongerd   12831    
De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1