terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 16 nov - zon 17 nov - zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt -

laat schema zien voor
30 november | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JC1   thuis  Union JC2   14:45  15:30  Rabobank veld (SW)   10292    
JD1   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JD2   13:00  13:45  Rabobank veld (SW)   10477    
MA1   thuis  HCM Arnhem MA2   13:30  14:15  Veld 2 (Zand)   10706    
MB3   thuis  Union MB5   11:45  12:30  Veld 2 (Zand)   11934    
MC1   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC3   08:15  09:00  Veld 2 (Zand)   12136    
MC2   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC4   11:30  12:00  Rabobank veld (SW)   12403    
MD2   thuis  Hockey Club Druten MD3   10:00  10:45  Veld 2 (Zand)   12800    
MD4   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD5   09:45  10:15  Rabobank veld (SW)   12913    
JA1   uit  HC Ares JA1 30  14:15  15:30    route   9781    
JB1   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JB2 30        route   10190    
MA2   uit  Voorster Hockeyclub Twello MA1 45        route   10913    
MA3   uit  MHC Bemmel 800 MA4 30  16:45  18:00    route   11337    
MB1   uit  MHCZutphen MB2 45  11:10  12:40    route   11640    
MB2   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MB4 30        route   11737    
MC3   uit  MHC Bemmel 800 MC7 30  15:05  16:05    route   12376    
MD1   uit  NMHC Nijmegen MD2 45  07:45  09:15    route   12541    
Let op: Uittenue mee!   
MD3   uit  M.H.C. Oosterbeek MD4 30  09:05  10:05    route   12922    


30 november | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JE1   thuis  Doetinchemse Hockey Club J6E1   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   8516    
M8E1   thuis  M.H.C. Oosterbeek M8E3   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   8779    
ME1   thuis  M.H.C. Oosterbeek M6E4   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   9251    
J8E1   uit  HCM Arnhem J8E1 30  08:00  09:00    route   8293    
MF1   uit  Doetinchemse Hockey Club MF1 30  07:45  08:45    route   9449