terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 17 nov - zon 18 nov - zat 24 nov - zon 25 nov - zon 2 dec - zat 8 dec - zon 9 dec - zat 15 dec - zon 16 dec - zat 5 jan -

laat schema zien voor
24 november | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JC1   thuis  Doetinchemse Hockey Club JC1   11:00  11:45  Rabobank veld (SW)   2428    
Fluiten: Tom Heutz en Patrick Koch
MA1   thuis  Hockey Club Druten MA1   12:30  13:15  Veld 2 (Zand)   11999    
Fluiten: Thomas Vernig en Coen Rikken
MA3   thuis  MHC Wijchen MA3   14:00  14:45  Rabobank veld (SW)   12718    
Fluiten: Victoria Veenis en Noor Mentink
MB2   thuis  WMHC MB3   11:00  11:45  Veld 2 (Zand)   13284    
Fluiten: Coen Rikken en Thomas Vernig
MB4   thuis  MHC Wijchen MB5   12:30  13:15  Rabobank veld (SW)   14000    
Fluiten: Tom Heutz en Patrick Koch
MC3   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC4   09:45  10:15  Rabobank veld (SW)   4543    
Fluiten: Bente Jansen en Chiara Thöni
MD1   thuis  M.H.C. Oosterbeek MD2   09:45  10:15  Veld 2 (Zand)   14360    
Fluiten: Sophie Haring en Marit Mulder
JA1   uit  MHC Epe JA1 45  13:15  15:00    route   10923    
JB1   uit  HCM Arnhem JB1 30  15:00  16:15    route   11260    
JD1   uit  MHCBeuningen JD2 45  10:00  11:30    route   11729    
MA2   uit  MHC Dieren MA1 30  14:00  15:15    route   14830    
MB1   uit  MHC De Mezen MB1 60  14:15  16:00    route   12954    
MB3   uit  NMHC Nijmegen MB7 45  10:15  11:45    route   13952    
MC1   uit  MHC Bemmel 800 MC1 30  10:30  11:45    route   4557    
MC2   uit  NMHC Nijmegen MC6 45  11:45  13:00    route   4621    
MD2   uit  MHC Wijchen MD4 45  11:30  13:00    route   14590    
MD3   uit  Doetinchemse Hockey Club MD4 30  10:00  11:00    route   14711    


24 november | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JE1   thuis  MHC EDE JE1   08:30  09:00  Veld 2 (Zand)   9316    
Fluiten: Nienke Lentjes en Janita Meeuwsen
M8E2   thuis  Doetinchemse Hockey Club M8E2   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   9821    
Fluiten: Chiara Thöni en Bente Jansen
M8E3   thuis  M.H.C. Oosterbeek M8E3   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   9704    
Fluiten: Alba van de Weem en Manouk te Dorsthorst
MF1   thuis  Union MF1   09:00  09:30  Veld 2 (Zand)   10520    
Fluiten: Sophie Kolsteeg en Marit Mulder
J8E1   uit  HCM Arnhem J8E1 30  09:15  10:15    route   9201    
M8E1   uit  Hockey Club Druten M8E1 45  09:45  11:00    route   9804    
   KNHB: veld 2a+b  
ME1   uit  Doetinchemse Hockey Club ME3 30  08:30  09:30    route   10436