terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 16 nov - zon 17 nov - zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt -

laat schema zien voor
23 november | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JB1   thuis  Union JB3   14:45  15:30  Rabobank veld (SW)   10186    
Fluiten: Roos Vermeulen en Terra Woestenburg
MA2   thuis  Union MA2   13:00  13:45  Rabobank veld (SW)   10899    
Fluiten: Roos Vermeulen en Terra Woestenburg
MB1   thuis  HC Zwolle MB5   11:15  12:00  Rabobank veld (SW)   11622    
Fluiten: Florine Veenis en Maud Snijders
MB2   thuis  M.H.C. Oosterbeek MB3   13:00  13:45  Veld 2 (Zand)   11720    
Fluiten: Maarten Janssen en Julian Sneller
MC3   thuis  Union MC4   11:30  12:00  Veld 2 (Zand)   12354    
Fluiten: Maarten Janssen en Julian Sneller
MD1   thuis  Hockey Club Druten MD1   09:30  10:15  Rabobank veld (SW)   12516    
Fluiten: Maud Snijders en Florine Veenis
MD3   thuis  Doetinchemse Hockey Club MD4   09:45  10:15  Veld 2 (Zand)   12899    
Fluiten: Mirte Hali en Marit Schuiermanni
JA1   uit  Hockey Club Druten JA1 45  10:30  12:00    route   9777    
JC1   uit  AHC Velp JC2 15  09:45  10:45    route   10286    
JD1   uit  Lochemse Hockey Club JD1 60  11:00  12:45    route   10472    
Let op: Uittenue mee!   
MA1   uit  MHC Dieren MA1 30  14:00  15:15    route   10692    
MA3   uit  Union MA4 45  14:15  15:45    route   11334    
MB3   uit  Hockey Club Druten MB4 45  11:00  12:30    route   11904    
MC1   uit  MHC EDE MC3 30  11:05  12:20    route   12103    
MC2   uit  THCC De Kromhouters MC2 45  11:30  12:45    route   12355    
MD2   uit  HCOIJ MIX MD2 30  09:25  10:40    route   12773    
MD4   uit  M.H.C. Oosterbeek MD5 30  09:35  10:35    route   12895    


23 november | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
J8E1   thuis  NMHC Nijmegen J8E4   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   8361    
Fluiten: Renske Brinkman en Marleen Burghout
MF1   thuis  AHC Velp MF1   08:30  09:00  Rabobank veld (SW)   9497    
Fluiten: Marinthe Beets en Lynn van de Graaf
JE1   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J6E1 30  10:00  11:00    route   8506    
   KNHB: VELD 3A  
M8E1   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E4 30  08:25  09:25    route   8755    
   KNHB: VELD 4AB  
ME1   uit  HCOIJ M6E1 30  08:00  09:00    route   9370