terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb - zon 23 feb - zat 29 feb -

laat schema zien voor
26 januari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA-1 Z   thuis  Union JA3   15:25  16:10  Valkenhuizen Arnhem   11167    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Dieren D1 - Oosterbeek D1     16:40  Westerduiven zaalhockeyhal   7053    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Drienerlo D1 - Bemmel D1     15:50  Westerduiven zaalhockeyhal   6906    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Bemmel D1 - Dieren D1     14:10  Westerduiven zaalhockeyhal   6980    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Arnhem MB2 - Epe MB2     13:25  Westerduiven zaalhockeyhal   8806    
Fluiten: Sterre Bosveld en Isabel Bloem
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Upward MB4 - Arnhem MB2     11:45  Westerduiven zaalhockeyhal   8945    
Fluiten: Isabel Bloem en Sterre Bosveld
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Apeldoorn MB3 - Epe MB2     10:55  Westerduiven zaalhockeyhal   8873    
Fluiten: Laura van Bergen en Naomi de Bruijn
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Doetinchem MA1 - Beuningen MA12C     10:50  Westerduiven zaalhockeyhal   7065    
Fluiten: Tycho van Paasschen en Michiel Koolma
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Oosterbeek MA2 - Doetinchem MA1     13:20  Westerduiven zaalhockeyhal   6989    
Fluiten: Stefan Putman en Hidde van Gennep
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Apeldoorn MA1 - Oosterbeek MA2     11:40  Westerduiven zaalhockeyhal   6912    
Fluiten: Hidde van Gennep en Stefan Putman
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Apeliotes H2 - HCM H4     15:05  Westerduiven zaalhockeyhal   9766    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL HCM H4 - Drienerlo H3     16:45  Westerduiven zaalhockeyhal   9785    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Apeliotes H2 - Ede H3     17:35  Westerduiven zaalhockeyhal   9767    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MA2-Z   thuis  MHCBeuningen MA12C   12:00  12:30  Westerduiven zaalhockeyhal   6840    
Fluiten: Hidde van Gennep en Stefan Putman
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MA2-Z   thuis  Apeldoorn MA1   09:30  10:00  Westerduiven zaalhockeyhal   6766    
Fluiten: Tycho van Paasschen en Michiel Koolma
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MB2-Z   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB4   09:35  10:05  Westerduiven zaalhockeyhal   8732    
Fluiten: Laura van Bergen en Naomi de Bruijn
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MB2-Z   thuis  Apeldoorn MB3   12:05  12:35  Westerduiven zaalhockeyhal   8658    
Fluiten: Isabel Bloem en Sterre Bosveld
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MC2-Z   thuis  MHC EDE MC4   09:20  10:20  Matenpark   2174    
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
MD1-Z   thuis  MHC EDE MD2   11:35  12:50  Zaalhockeyhal 'De Manege'   2924    
Zaalhockeyhal 'De Manege'
d'Almarasweg 20
6525DW NIJMEGEN
hal: veld 1
MD2-Z   thuis  MHC Dieren MD1   12:05  12:50  De Dumpel   4567    
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
JA-1 Z   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA2   17:05  17:50  Valkenhuizen Arnhem   11173    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
MC2-Z   uit  MHC Dieren MC1   11:50  12:50  Matenpark   2288    
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
MD1-Z   uit  WMHC MD4   09:55  11:10  Zaalhockeyhal 'De Manege'   2704    
Zaalhockeyhal 'De Manege'
d'Almarasweg 20
6525DW NIJMEGEN
hal: veld 1
MD2-Z   uit  Voorster Hockeyclub Twello MD2   09:35  10:20  De Dumpel   4522    
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1


26 januari | Senioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
H2-Z   thuis  DHC Drienerlo H3   13:45  14:15  Westerduiven zaalhockeyhal   9779    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
D1-Z   thuis  DHC Drienerlo D1   17:00  17:30  Westerduiven zaalhockeyhal   6758    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
D1-Z   thuis  M.H.C. Oosterbeek D1   14:30  15:00  Westerduiven zaalhockeyhal   6832    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
H1-Z   uit  MHC Dieren H1   16:00  17:00  De Bongerd   11061    
De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
H1-Z   uit  MHC Bemmel 800 H1   17:40  18:40  De Bongerd   11075    
De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
H2-Z   uit  MHC EDE H3   15:25  15:55  Westerduiven zaalhockeyhal   9791    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1


26 januari | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
M8E1-T   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E4   13:50  15:20  Drielanden   534    
Drielanden
Triasplein 5
3845GC HARDERWIJK
hal: veld 1
M8E1-T   uit  Apeldoorn M8E3   14:50  16:20  Drielanden   530    
Drielanden
Triasplein 5
3845GC HARDERWIJK
hal: veld 1