terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 17 feb - zon 18 feb - zat 24 feb - zon 25 feb - zat 3 mrt -

laat schema zien voor
21 januari | Overig
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   thuis  ZAAL HCM MC6 - Arnhem MC4     11:30  Westerduiven zaal veld 1   13193    
Fluiten: Gwynned Beets en Annelijne Dekker
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Oosterbeek MC6 - Upward MC8     10:40  Westerduiven zaal veld 1   13373    
Fluiten: Jasper Weiss en Fabian van Ditshuizen
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Upward MC8 - HCM MC6     13:10  Westerduiven zaal veld 1   13133    
Fluiten: Gwynned Beets en Sophie Kolsteeg
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Bemmel MB7 - Ares MB4     13:10  Westerduiven zaal veld 1   13871    
Fluiten: Yannick Wassing en Bob Smit
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL HCM MB4 - Bemmel MB7     11:30  Westerduiven zaal veld 1   13934    
Fluiten: Bob Smit en Sjoerd Verbakel
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Ares MB4 - Dieren MB2     10:40  Westerduiven zaal veld 1   13812    
Fluiten: Patrick Koch en Victor Koolma
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1


21 januari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
MB4-Z   thuis  HCM Arnhem MB4   09:20  09:50  Westerduiven zaal veld 1   13991    
Fluiten: Patrick Koch en Victor Koolma
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MC1-Z   thuis  Doetinchemse Hockey Club MC2   16:00  16:30  De Heister   11346    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MC2-Z   thuis  HC Zwolle MC6   13:45  14:15  De Trefkoele   13675    
De Trefkoele
Ruigedoornstraat 108
7721BR DALFSEN
hal: veld 2
MC4-Z   thuis  M.H.C. Oosterbeek MC6   11:50  12:20  Westerduiven zaal veld 1   13315    
Fluiten: Sophie Kolsteeg en Annelijne Dekker
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MD2-Z   thuis  MHCBeuningen MD3   09:25  10:40  Jan Massinkhal   8836    
Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 1
MD3-Z   thuis  MHC De Mezen MD3   08:35  09:50  Sporthal de Kroon   9902    
Sporthal de Kroon
Koningin Wilhelminalaan 11
7415KP DEVENTER
hal: Veld 1
MD4-Z   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD9   09:05  09:50  Valkenhuizen Arnhem   13364    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5
MB4-Z   uit  MHC Dieren MB2   11:50  12:20  Westerduiven zaal veld 1   13751    
Fluiten: Sjoerd Verbakel en Yannick Wassing
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MC1-Z   uit  WMHC MC3   14:20  14:50  De Heister   11815    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MC2-Z   uit  Flevoland MC2   15:25  15:55  De Trefkoele   13555    
De Trefkoele
Ruigedoornstraat 108
7721BR DALFSEN
hal: veld 2
MC4-Z   uit  AHC Velp MC4   09:20  09:50  Westerduiven zaal veld 1   13254    
Fluiten: Fabian van Ditshuizen en Jasper Weiss
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MD1-Z   uit  Zutphen MD3   10:45  11:30  Heerematen   11291    
Heerematen
Heerenmaten 8
6904GZ ZEVENAAR
hal: veld 1
MD1-Z   uit  Hockey Vereniging Zevenaar MD2   12:25  13:10  Heerematen   11623    
Heerematen
Heerenmaten 8
6904GZ ZEVENAAR
hal: veld 1
MD2-Z   uit  Union MD4   07:45  09:00  Jan Massinkhal   8517    
Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 1
MD3-Z   uit  Hockey Vereniging Zevenaar MD4   11:05  12:20  Sporthal de Kroon   10061    
Sporthal de Kroon
Koningin Wilhelminalaan 11
7415KP DEVENTER
hal: Veld 1
MD4-Z   uit  M.H.C. Oosterbeek MD4   10:45  11:30  Valkenhuizen Arnhem   13305    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5