terug naar vorige pagina



Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 30 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan -

laat schema zien voor
13 januari | Overig
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   thuis  ZAAL HCM MA2 - Overbetuwe MA2     10:40  Westerduiven zaal veld 1   12209    
Fluiten: Tom Heutz en Lars Jansen
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Twello MA1 - Deventer MA3     11:30  Westerduiven zaal veld 1   12352    
Fluiten: Tom Heutz en Lars Jansen
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Arnhem MA2 - Overbetuwe MA2     12:20  Westerduiven zaal veld 1   12513    
Fluiten: Sebastian van Weelde en Bas Beumer
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Arnhem MA2 - Twello MA1     09:50  Westerduiven zaal veld 1   12668    
Fluiten: Albertino ( Appie ) van den Boom en Max Disteli
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL HCM JA12C - Zevenaar JA1     11:30  Westerduiven zaal veld 1   13155    
Fluiten: Max Kamphuis en Thijs Nijboer
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Upward JA1 - HCM JA12C     13:10  Westerduiven zaal veld 1   13098    
Fluiten: Max Kamphuis en Thijs Nijboer
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Ede JA2 - Upward JA1     10:40  Westerduiven zaal veld 1   13337    
Fluiten: Ernst Bannink en Stefan Putman
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2


13 januari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA1-Z   thuis  MHC EDE JA2   11:50  12:20  Westerduiven zaal veld 1   13276    
Fluiten: Max Kamphuis en Thijs Nijboer
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
JC1-Z   thuis  MHC Bemmel 800 JC1   09:50  11:05  Heuvelland   13062    
Heuvelland
Ambachtsweg 8
6562AV GROESBEEK
hal: veld 1
JC1-Z   thuis  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JC2   12:20  13:35  Heuvelland   12907    
Heuvelland
Ambachtsweg 8
6562AV GROESBEEK
hal: veld 1
MA1-Z   thuis  Lochemse Hockey Club MA1   14:45  15:30  Heerematen   9264    
Heerematen
Heerenmaten 8
6904GZ ZEVENAAR
hal: veld 1
MA2-Z   thuis  DHV MA3   12:40  13:10  Westerduiven zaal veld 1   12825    
Fluiten: Bas Beumer en Sebastian van Weelde
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MA2-Z   thuis  HCM Arnhem MA2   08:30  09:00  Westerduiven zaal veld 1   12980    
Fluiten: Albertino ( Appie ) van den Boom en Max Disteli
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
MB1-Z   thuis  M.H.C. Oosterbeek MB1   09:55  10:40  Valkenhuizen Arnhem   8903    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
MB3-Z   thuis  Doetinchemse Hockey Club MB4   11:00  11:30  De Heister   10290    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MC1-Z   thuis  HCM Arnhem MC2   09:40  10:40  Metzo   10726    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
MC4-Z   thuis  AHC Velp MC4   09:55  10:40  Valkenhuizen Arnhem   13915    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5
JA1-Z   uit  Hockey Vereniging Zevenaar JA1   09:20  09:50  Westerduiven zaal veld 1   13218    
Fluiten: Ernst Bannink en Stefan Putman
Westerduiven zaal veld 1
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MA1-Z   uit  Hockey Vereniging Zevenaar MA1   16:25  17:10  Heerematen   8645    
Heerematen
Heerenmaten 8
6904GZ ZEVENAAR
hal: veld 1
MB1-Z   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB2   08:15  09:00  Valkenhuizen Arnhem   8584    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
MB3-Z   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MB3   12:40  13:10  De Heister   9815    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MC1-Z   uit  Doetinchemse Hockey Club MC2   08:00  09:00  Metzo   10883    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
MC4-Z   uit  M.H.C. Oosterbeek MC6   08:15  09:00  Valkenhuizen Arnhem   13973    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5


13 januari | Senioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
D1-Z   thuis  MHC Dieren D1   12:25  13:40  Sportcentrum Arcus   16922    
Sportcentrum Arcus
Campuslaan 14
6602HX WIJCHEN
hal: veld 1
D1-Z   uit  MHC Wijchen D1   10:45  12:00  Sportcentrum Arcus   16962    
Sportcentrum Arcus
Campuslaan 14
6602HX WIJCHEN
hal: veld 1
DJ1-Z   uit  MHC Bemmel 800 DJ1   16:05  16:35  De Heister   16785    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
DJ1-Z   uit  Lochemse Hockey Club DJ1   14:20  14:50  De Heister   16812    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1