H1
DJI0001stitch.jpeg DJI0002.jpeg westerduiven-guinness-worldrecord-team.jpg
 

H1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Kevin Heerink
Trainer Bas Bijkerk
Trainer Frank Vestering
Trainer Peter Zwikker
Aanvoerder Lars Bartels
Teammanager Kevin Heerink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Arnhem H1 Flevoland H1 14:45
Drienerlo H1 PW H1 14:45
Graspiepers H1 Ares H1 14:45
Nijkerk H1 Roden H1 14:45
Soest H1 Twente H1 14:45
Westerduiven H1 Zutphen H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roden H1 20 55 18 1 1
2 Ares H1 20 44 14 2 4
3 Drienerlo H1 20 36 10 6 4
4 Twente H1 21 31 10 1 10
5 Nijkerk H1 20 30 9 3 8
6 Arnhem H1 20 30 8 6 6
7 Zutphen H1 20 26 8 2 10
8 Flevoland H1 20 22 6 4 10
9 Westerduiven H1 20 22 6 4 10
10 Soest H1 19 21 7 0 12
11 PW H1 19 15 5 3 11
12 Graspiepers H1 21 8 2 2 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei MHCZutphen H1 14:45 thuis - Veld 2 (W)
12 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Twente H1 Drienerlo H1 1-4
Roden H1 Graspiepers H1 10-1
PW H1 Zutphen H1 2-3
Nijkerk H1 Arnhem H1 1-1
Flevoland H1 Soest H1 3-4
Ares H1 Westerduiven H1 5-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zutphen H1 Ares H1 3-4
Soest H1 Nijkerk H1 0-4
Arnhem H1 PW H1 6-1
Graspiepers H1 Flevoland H1 4-3
Westerduiven H1 Twente H1 4-0
Drienerlo H1 Roden H1 0-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Nijkerk H1 Graspiepers H1 6-0
Roden H1 Westerduiven H1 9-1
Soest H1 Arnhem H1 4-2
Flevoland H1 Drienerlo H1 7-5
Twente H1 Zutphen H1 2-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Westerduiven H1 Flevoland H1 2-2
Arnhem H1 Ares H1 1-0
Zutphen H1 Roden H1 1-4
Graspiepers H1 Soest H1 1-4
Drienerlo H1 Nijkerk H1 1-1
PW H1 Twente H1 2-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Twente H1 Ares H1 2-4
Soest H1 Drienerlo H1 1-3
Roden H1 PW H1 8-1
Graspiepers H1 Arnhem H1 4-4
Flevoland H1 Zutphen H1 2-4
Nijkerk H1 Westerduiven H1 4-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
PW H1 Flevoland H1 6-3
Drienerlo H1 Graspiepers H1 6-1
Arnhem H1 Twente H1 5-5
Ares H1 Roden H1 3-6
Westerduiven H1 Soest H1 6-5
Zutphen H1 Nijkerk H1 5-2
DINSDAG 19 OKTOBER 2021
Ares H1 PW H1 3-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Nijkerk H1 PW H1 3-0
Graspiepers H1 Westerduiven H1 1-2
Drienerlo H1 Arnhem H1 4-4
Roden H1 Twente H1 10-0
Flevoland H1 Ares H1 1-1
Soest H1 Zutphen H1 3-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
PW H1 Soest H1 1-6
Twente H1 Flevoland H1 3-1
Westerduiven H1 Drienerlo H1 3-5
Zutphen H1 Graspiepers H1 4-2
Ares H1 Nijkerk H1 4-0
Arnhem H1 Roden H1 2-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Graspiepers H1 PW H1 1-2
Flevoland H1 Roden H1 0-4
Nijkerk H1 Twente H1 9-0
Westerduiven H1 Arnhem H1 0-1
Soest H1 Ares H1 2-4
Drienerlo H1 Zutphen H1 5-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Roden H1 Nijkerk H1 6-0
PW H1 Drienerlo H1 1-0
Flevoland H1 Arnhem H1 2-1
Ares H1 Graspiepers H1 4-1
Twente H1 Soest H1 8-3
Zutphen H1 Westerduiven H1 4-5
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Graspiepers H1 Twente H1 3-4
Nijkerk H1 Flevoland H1 4-4
Westerduiven H1 PW H1 3-3
Arnhem H1 Zutphen H1 6-4
Soest H1 Roden H1 0-4
Drienerlo H1 Ares H1 4-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Westerduiven H1 Ares H1 4-5
Arnhem H1 Nijkerk H1 2-0
Graspiepers H1 Roden H1 0-7
Soest H1 Flevoland H1 1-0
Drienerlo H1 Twente H1 7-1
Zutphen H1 PW H1 5-3
ZONDAG 20 MAART 2022
PW H1 Arnhem H1 2-2
Flevoland H1 Graspiepers H1 2-1
Twente H1 Westerduiven H1 4-2
Nijkerk H1 Soest H1 3-2
Ares H1 Zutphen H1 8-1
Roden H1 Drienerlo H1 1-1
ZONDAG 27 MAART 2022
PW H1 Ares H1 3-3
Arnhem H1 Soest H1 4-0
Zutphen H1 Twente H1 3-0
Westerduiven H1 Roden H1 1-6
Drienerlo H1 Flevoland H1 2-1
Graspiepers H1 Nijkerk H1 1-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Soest H1 Graspiepers H1 4-1
Twente H1 PW H1 3-1
Ares H1 Arnhem H1 1-0
Flevoland H1 Westerduiven H1 5-5
Nijkerk H1 Drienerlo H1 2-3
Roden H1 Zutphen H1 4-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Ares H1 Twente H1 9-0
Westerduiven H1 Nijkerk H1 2-3
PW H1 Roden H1 3-9
Arnhem H1 Graspiepers H1 6-4
Drienerlo H1 Soest H1 3-2
Zutphen H1 Flevoland H1 1-4
ZONDAG 24 APRIL 2022
Graspiepers H1 Drienerlo H1 4-3
Nijkerk H1 Zutphen H1 3-2
Twente H1 Arnhem H1 2-1
Soest H1 Westerduiven H1 3-6
Roden H1 Ares H1 4-0
Flevoland H1 PW H1 5-2
ZONDAG 1 MEI 2022
Twente H1 Graspiepers H1 5-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Twente H1 Roden H1 2-1
PW H1 Nijkerk H1 1-0
Ares H1 Flevoland H1 6-3
Zutphen H1 Soest H1 3-0
Arnhem H1 Drienerlo H1 0-0
Westerduiven H1 Graspiepers H1 6-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Drienerlo H1 Westerduiven H1 4-4
Flevoland H1 Twente H1 3-1
Nijkerk H1 Ares H1 2-4
Graspiepers H1 Zutphen H1 2-2
Roden H1 Arnhem H1 4-2
ZONDAG 22 MEI 2022
Twente H1 Nijkerk H1 2-1
Ares H1 Soest H1 3-0
Zutphen H1 Drienerlo H1 4-4
Arnhem H1 Westerduiven H1 4-3
PW H1 Graspiepers H1 2-1
Roden H1 Flevoland H1 5-0