D1
DJI0001stitch.jpeg DJI0002.jpeg westerduiven-guinness-worldrecord-team.jpg
 

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Vestering
Trainer Bas Bijkerk
Trainer Frank Vestering
Teammanager Esther Haring

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Flevoland D1 Zutphen D1 12:45
Goor D1 Eelde D1 12:45
Graspiepers D1 Dieren D1 12:45
Mezen D1 Twente D1
Steenwijk D1 Haackey D1 12:45
Westerduiven D1 Barneveld D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Twente D1 6 18 6 0 0
2 Mezen D1 6 18 6 0 0
3 Graspiepers D1 6 12 4 0 2
4 Barneveld D1 6 12 4 0 2
5 Zutphen D1 6 9 3 0 3
6 Flevoland D1 6 7 2 1 3
7 Westerduiven D1 6 7 2 1 3
8 Haackey D1 5 4 1 1 3
9 Dieren D1 4 3 0 3 1
10 Goor D1 5 2 0 2 3
11 Steenwijk D1 6 2 0 2 4
12 Eelde D1 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 okt MHC Bemmel 800 D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)
15 nov M.H.C. Barneveld D1 12:45 thuis - Veld 2 (W)
22 nov MHC Dieren D1 12:45 uit
7 mrt Flevoland D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)
14 mrt Steenwijk D1 12:45 uit
21 mrt GoorseMHC D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)
28 mrt MHC De Mezen D1 n.n.b uit
11 apr de Graspiepers D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)
18 apr Hockey Club Twente D1 n.n.b uit
25 apr HC Eelde D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)
16 mei HHC Haackey D1 n.n.b uit
30 mei MHCZutphen D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)
6 jun M.H.C. Barneveld D1 n.n.b uit
13 jun MHC Dieren D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Graspiepers D1 Eelde D1 4-1
Twente D1 Dieren D1 8-2
Goor D1 Zutphen D1 0-1
Flevoland D1 Westerduiven D1 1-4
Mezen D1 Haackey D1 6-0
Steenwijk D1 Barneveld D1 0-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Dieren D1 Flevoland D1 2-2
Zutphen D1 Mezen D1 1-3
Westerduiven D1 Steenwijk D1 4-1
Eelde D1 Twente D1 0-12
Haackey D1 Graspiepers D1 2-0
Barneveld D1 Goor D1 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Twente D1 Haackey D1 13-0
Eelde D1 Dieren D1 3-3
Goor D1 Westerduiven D1 3-3
Mezen D1 Barneveld D1 4-2
Steenwijk D1 Flevoland D1 0-7
Graspiepers D1 Zutphen D1 1-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Haackey D1 Eelde D1 3-3
Dieren D1 Steenwijk D1 1-1
Flevoland D1 Goor D1 2-0
Zutphen D1 Twente D1 1-3
Westerduiven D1 Mezen D1 3-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Eelde D1 Zutphen D1 2-4
Mezen D1 Flevoland D1 3-1
Goor D1 Steenwijk D1 1-1
Twente D1 Barneveld D1 10-0
Graspiepers D1 Westerduiven D1 2-1
VRIJDAG 9 OKTOBER 2020
Barneveld D1 Graspiepers D1 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Steenwijk D1 Mezen D1 1-4
Flevoland D1 Graspiepers D1 0-1
Barneveld D1 Eelde D1 3-1
Westerduiven D1 Twente D1 4-10
Zutphen D1 Haackey D1 4-0

Agenda

Nog geen agenda punten.

Contact

Adres
Westsingel 33
6921 RX Duiven
0316-266184

Postadres
Westsingel 33
6921 RX Duiven